pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Autyzm... Co to dla mnie znaczy? Podręcznik z ćwiczeniami dla dzieci i dorosłych ze spektrum autyzmu

Autor książki:

Catherine Faherty

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 510 s.
Wymiar: 210x285 mm
EAN: 9788323341253
ISBN: 978-83-2334-125-3
Data: 2016-11-23
53.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Catherine Faherty oferuje podejście poszerzające rozumienie autyzmu - zachęca osoby autystyczne do lepszego poznawania siebie samych. Jej podręcznik jest dla dzieci autystycznych skarbnicą wiedzy, która pozwala im uświadomić sobie własną naturę, zrozumieć ją i zwiększyć poczucie własnej wartości. Taka publikacja bardzo by pomogła mojej rodzinie i mnie, kiedy byłem dzieckiem.

Dave Spicer, zdiagnozowany w wieku 46 lat
Autorka podręcznika przedstawia typowe, codzienne sytuacje, z którymi mają do czynienia dzieci autystyczne i ich rodziny pozwalając je poznać i lepiej zrozumieć. Każdy rozdział dotyczy ważnego aspektu życia, na przykład komunikacji, talentów, twórczego wyrażania siebie, uczenia się czy zawierania przyjaźni. Ostatnia część każdego rozdziału została napisana z myślą o rodzicach, terapeutach oraz innych ważnych dorosłych w życiu dziecka. Znajdują się tam praktyczne sugestie i ciekawe pomysły, które można wykorzystać zarówno w domu, jak i w szkole.

Catherine Faherty pracowała przy międzynarodowym programie TEACCH w Asheville w Północnej Karolinie w charakterze konsultantki dla rodziców, terapeutki dla dzieci i dorosłych, a także konsultantki programów szkolnych. Jest trenerką nauczycieli i innych profesjonalistów.

Książka "Autyzm... Co to dla mnie znaczy? Podręcznik z ćwiczeniami dla dzieci i dorosłych ze spektrum autyzmu" - Catherine Faherty - oprawa miękka - Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego. Książka posiada 510 stron i została wydana w 2016 r. Cena 53.86 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.