pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Poznajemy uczucia. Poznawczo-behawioralna terapia złości dla osób z zespołem Aspergera

Autor książki:

Tony Attwood

Dane szczegółowe:
Wydawca: HARMONIA
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Blister
Ilość stron: 116 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788377441909
ISBN: 978-83-7744-190-9
Data: 2019-11-29
19.04 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Program Poznajemy uczucia opiera się na terapii poznawczo-behawioralnej i w sposób skuteczny, uporządkowany i ciekawy pomaga osobom z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w poznawczym opanowywaniu emocji. Każde dziecko, które bierze w nim udział, otrzymuje podręcznik przeznaczony do realizacji sześciu dwugodzinnych sesji, zawierający ćwiczenia oraz przydatne informacje.

Program jest przeznaczony przede wszystkim do pracy w małych grupach (2-5 uczestników). Można go jednak z łatwością zaadaptować do pracy z jednym dzieckiem lub do potrzeb młodzieży i dorosłych. Niniejszy tom zawiera materiały do przeprowadzenia interwencji nastawionej na problemy z radzeniem sobie z uczuciem złości u dzieci z zespołem Aspergera, autyzmem wysokofunkcjonującym lub całościowym zaburzeniem rozwoju niezdiagnozowanym inaczej. Program może być realizowany przez psychologów, lecz także nauczycieli, logopedów, terapeutów lub rodziców bez przeszkolenia w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej.

Książka "Poznajemy uczucia. Poznawczo-behawioralna terapia złości dla osób z zespołem Aspergera" - Tony Attwood - oprawa Blister - Wydawnictwo HARMONIA. Książka posiada 116 stron i została wydana w 2019 r. Cena 19.04 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.