pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Arteterapia w twórczym rozwoju. Ćwiczenia, warsztaty, projekty dla dzieci i młodzieży

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 178 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788382203745
ISBN: 978-83-8220-374-5
Data: 2021-09-30
37.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Publikacja składa się z trzech rozdziałów. Rozdział pierwszy to rozważania związane z istotą najprostszej jednostki dydaktycznej i treningowej, jaką są ćwiczenia. W dalszej części tego rozdziału prezentowane są scenariusze i opisy realizacji piętnastu przykładowych ćwiczeń.

Drugi rozdział zawiera rozważania związane z istotą większej jednostki dydaktycznej, terapeutycznej, artystycznej, jaką są warsztaty. W dalszej części tego rozdziału prezentowane są scenariusze zajęć warsztatowych z dokumentacją fotograficzną i opisami.

Trzeci rozdział zawiera rozważania związane z istotą najbardziej rozbudowanej, a zarazem dość skomplikowanej jednostki dydaktycznej, terapeutycznej, artystycznej, jaką są projekty. W tym rozdziale - podobnie jak w dwóch poprzednich - prezentowane są scenariusze, opisy wybranych projektów wraz z dokumentacją fotograficzną i opisami.

Książka może stanowić cenną pomoc dla nauczycieli, metodyków, arteterapeutów, jak również studentów wielu specjalności pedagogicznych, edukacji artystycznej i arteterapii. Z tej publikacji, jak z przewodnika, mogą korzystać wszyscy, którzy, prowadząc różne grupy zajęć, poszukują atrakcyjnych metod pracy, dających uczestnikom radość tworzenia i zwiększających efektywność działań twórczych.

Książka "Arteterapia w twórczym rozwoju. Ćwiczenia, warsztaty, projekty dla dzieci i młodzieży" - Wiesław Karolak, Barbara Karolak - oprawa miękka - Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego. Książka posiada 178 stron i została wydana w 2021 r. Cena 37.09 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.