pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

5 pór roku w kuchni. Smak na życie

Autor książki:

Mariusz Wachowicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zona Zero
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 184 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788394874360
ISBN: 978-83-9487-436-0
Data: 2017-12-14
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

"5 pór roku w kuchni. Smak na życie" to książka kulinarna jakiej jeszcze nie było. Oryginalne przepisy, odważne połączenia smaków, klasyczne potrawy z nutą modernizmu. I historia niezwykłego człowieka, który żył dla pasji, a teraz z pasją walczy o życie.

Autor - Mariusz Wachowicz - to dziennikarz Polskiej Agencji Prasowej, doktor nauk ogrodniczych, projektant ogrodów, autor kulinarnego bloga, pasjonat fotografowania.

Wypadek, któremu uległ we wrześniu 2015 r. zmienił wszystko w życiu Autora. Mariusz został odnaleziony w środku nocy na ścieżce rowerowej, nieprzytomny z rozległymi urazami głowy. Lekarze nie dawali mu szans na przeżycie. Na długie tygodnie zapadł w śpiączkę. Nie było z nim żadnego kontaktu.

Po roku od wypadku Mariusz przeszedł nowatorską operację wszczepienia stymulatora pnia mózgu, u prof. Wojciecha Maksymowicza w Olsztynie. Dzięki niej Mariusz, prawdziwy wojownik, powraca do życia.

Po długiej zimie przyszła wreszcie dla niego wiosna. Dlatego w książce Mariusza Wachowicza znajdziemy piątą porę roku i wielki smak na życie.

Do pełni sukcesu potrzebna jest jednak codzienna, wielogodzinna rehabilitacja. To bardzo ciężka praca, którą Mariusz wykonuje, aby powrócić do normalnego życia.

Kupując książkę, pomagasz - część zysków przeznaczona jest na rehabilitację Mariusza.

Książka "5 pór roku w kuchni. Smak na życie" - Mariusz Wachowicz - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Zona Zero. Książka posiada 184 stron i została wydana w 2017 r.