pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Repetytorium + testy Egzamon zawodowy Technik logistyk Kwalifikacja...
podręcznik:

Repetytorium + testy Egzamon zawodowy Technik logistyk Kwalifikacja A.30

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 328 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788302167904
ISBN: 978-83-0216-790-4
Data: 2017-05-18
43.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Znakomita pomoc dla osób przygotowujących się do egzaminu zawodowego z kwalifikacji A.30. Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesie produkcji, dystrybucji i magazynowania.

Pigułka wiedzy i doskonały sposób powtórzenia materiału! Repetytorium systematyzuje wszystkie wiadomości, których znajomość jest wymagana na egzaminie. Omawia m.in. zagadnienia związane z procesem produkcji, organizacją i harmonogramem prac, gospodarką zapasami, procesem magazynowania, dystrybucją. W skondensowanej formie przedstawia procesy informatyczne w logistyce, koszty i ich kalkulację, dokumentację w procesie logistycznym.

Dzięki testom i zadaniom praktycznym zawartym w publikacji absolwenci kierunków technik logistyk i technik spedytor rzetelnie powtórzą wiadomości i sprawdzą swoje przygotowanie do egzaminu

Podręcznik „Repetytorium + testy Egzamon zawodowy Technik logistyk Kwalifikacja A.30” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP. Cena 43.96 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Repetytorium + testy Egzamon zawodowy Technik logistyk Kwalifikacja..."
Produkty podobne: