pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Logistyka procesów produkcji. Podręcznik do kształcenia w zawodzie technik logistyk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 168 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788320619652
ISBN: 978-83-2061-965-2
Data: 2016-11-15
31.91 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Książka stanowi jedną z sześciu części zestawu podręczników do kształcenia w zawodzie technik logistyk w zakresie kwalifikacji A.30 Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania.

Logistyka produkcji łączy logistykę zaopatrzenia z logistyką dystrybucji i obejmuje wszystkie czynności związane z zaopatrzeniem w surowce, materiały i półprodukty oraz ich przejście przez wszystkie etapy produkcji aż do magazynu. Zgodnie z tak zdefiniowaną logistyką procesów produkcji w podręczniku omówiono zagadnienia zaopatrzenia i organizacji przepływów produkcyjnych oraz ich monitorowania. Zasady funkcjonowania procesu produkcyjnego wyjaśniono zarówno w ujęciu technologicznym, jak i z uwzględ­nieniem informatycznych systemów wspomagających. Dużo uwagi poświęcono gospodarce odpadami i ekologicznym metodom ich utylizacji lub ponownego wykorzystania.

Podręcznik jest bogato ilustrowany i zawiera liczne przykłady dokumentów obowiązujących w przepływach produkcyjnych.

Każdy rozdział kończy się blokiem powtórzeniowym, na który składają się pytania kontrolne i zadania do samodzielnego wykonania, a sprawdzenie nabytej wiedzy umożliwiają zamieszczone prawidłowe odpowiedzi.

Podręcznik „Logistyka procesów produkcji. Podręcznik do kształcenia w zawodzie technik logistyk” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności. Cena 31.91 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.