pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Repetytorium i testy.Technik budownictwa. BD.29/BUD.01

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 392 s.
EAN: 9788302188817
ISBN: 978-83-0218-881-7
Data: 2020-06-18
72.61 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Niezbędny, by dobrze przygotować się do egzaminu zawodowego z kwalifikacji BD.29, BUD.01, BUD.08 i BUD.12 w ramach zawodu technik budownictwa. Pierwsze repetytorium, które przedstawia materiał do wszystkich zawodów stanowiących podbudowę dla zawodu technik budownictwa, dzięki czemu może służyć także osobie, która rozpoczyna pracę w zawodzie.
Repetytorium w uporządkowanej formie zbiera najważniejsze wiadomości, których znajomość jest wymagana od kandydatów do zawodu. Uczeń znajdzie tu informacje m.in. o wykonywaniu murowanych konstrukcjach budowlanych, o sposobie kładzenia tynku i jego rodzajach, o przygotowywaniu zbrojenia oraz mieszanki betonowej, o montowaniu konstrukcji stalowych, żelbetowych, drewnianych, a także o przedmiarowaniu wszystkich opisanych konstrukcji budowlanych. Duża liczba ilustracji ułatwia zrozumienie trudniejszych treści i ćwiczy umiejętność odczytywania rysunków, która może być sprawdzana podczas obu części egzaminu. Przykłady tabel uczą korzystania z katalogów nakładów, które są niezbędnym narzędziem
w nauce i pracy technika budownictwa.
Załączony przykładowy arkusz egzaminacyjny do kwalifikacji BD.29 z 40 pytaniami typowymi dla części pisemnej i zadaniem do wykonania odpowiadającym poleceniu
z części praktycznej to świetny sposób na oswojenie się z formułą egzaminu.
Dodatkowe 4 testy reprezentują pytania do różnych kwalifikacji po jednym do BD.29, BUD.01, BUD.08 i BUD.12. Również 5 zadań przypisanych zostało do odpowiednich kwalifikacji. Cały materiał wzorowany jest na zadaniach egzaminacyjnych i pozwala sprawdzić uczniowi poziom jego wiedzy i umiejętności.
Do wszystkich testów dołączono odpowiedzi, zaś do zadań kryteria oceniania, które podpowiadają, na co należy zwrócić szczególną uwagę w trakcie wykonywania zadań praktycznych.
Repetytorium pozwala powtórzyć wiadomości, przećwiczyć umiejętności i sprawdzić wiedzę przed egzaminem zawodowym.

Podręcznik „Repetytorium i testy.Technik budownictwa. BD.29/BUD.01” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP. Cena 72.61 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.