pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Planowanie produkcji i dystrybucji. Podręcznik do kształcenia w zawodzie technik logistyk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 184 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788320619607
ISBN: 978-83-2061-960-7
Data: 2016-11-15
37.61 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Książka stanowi jedną z sześciu części zestawu podręczników do kształcenia w zawodzie technik logistyk w zakresie kwalifikacji A.30 Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w pro­cesach produkcji, dystrybucji i magazynowania.

W podręczniku omówiono zagadnienia zaopatrzenia przepływów produkcyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem istoty procesu produkcji oraz sterowania zakupami wraz z ich harmo­no­gra­mo­wa­niem. Przedstawiono również normy, procedury, zasady i narzędzia zarządzania jakością. Podano także wiadomości dotyczące logistyki odpadów i kosztów w logistyce oraz wzory dokumentacji przepływów produkcyjnych.

Zagadnienia te zaprezentowano w formie wykładu teoretycznego, uzupełnionego licznymi przykładami, metodami i analizami, zaczerpniętymi z praktyki gospodarczej.

Każdy rozdział kończy się blokiem powtórzeniowym, na który składają się pytania kontrolne i zadania do samodzielnego wykonania.

Podręcznik „Planowanie produkcji i dystrybucji. Podręcznik do kształcenia w zawodzie technik logistyk” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności. Cena 37.61 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.