pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Życie wewnętrzne. Zatrzymać czas
Tytuł książki:

Życie wewnętrzne. Zatrzymać czas

Autor książki:

Agnieszka Marciniuk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Poligraf
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 140 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788378568025
ISBN: 978-83-7856-802-5
Data: 2018-07-21
20.86  29.90  9.04 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Główna idea książki to połączenie energii męskiej i żeńskiej, czyli jin-jang. Jest to publikacja zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, motywująca do bycia sobą w stu procentach, inspirująca ludzi we wszechświecie do siły, motywacji i odwagi bycia sobą, pokazywania swojego talentu, a nade wszystko dążenia do aktywacji w pełni swojego potencjału, czasem ukrytego, który każdy z nas ma.

Książka jest przepełniona miłością do boskości, ogółu stworzenia. Wskazuje, jak odnaleźć miłość do siebie samego, by móc dzielić się nią z innymi. Największym odkryciem cywilizacyjnym ludzkości jest myśl. Za pomocą myśli, która zawsze się zmaterializuje, stwarzamy obfitość życia.

Książka jest napisana w duchu spokoju. Przykłady w niej zamieszczone pokazują, jak za sprawą intuicji wyjść z uzależnienia, osiągnąć głęboki spokój wewnętrzny i stać się sobą, nikogo nie kopiując. Duży nacisk kładzie na wartości i postępowanie w zgodzie z nimi, takie jak praca z pasją, zdrowie, duchowość. Fundament, na którego kanwie jest napisana, to wiara, że naprawdę można mieć czyste i jednocześnie zdrowe myśli, postępować według wartości i norm sprzyjających człowiekowi. Książka uczy wybaczać, co jest nieodzownym elementem w stawaniu się człowiekiem. Na co szczególnie chcę zwrócić uwagę, to fakt, że pokazuje, jak radzić sobie z porażkami, które uczą. Najbardziej.

Książka "Życie wewnętrzne. Zatrzymać czas" - Agnieszka Marciniuk - oprawa miękka - Wydawnictwo Poligraf. Książka posiada 140 stron i została wydana w 2018 r. Cena 20.86 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Agnieszka Marciniuk - autor m.in.:
Produkty podobne:
Chwytaj dzień! - okładka książki

Chwytaj dzień!

Antonio Peregrino
Dziennik nowej mamy - okładka książki

Dziennik nowej mamy

praca zbiorowa
I jak tu nie podróżować z dzieckiem - okładka książki

I jak tu nie podróżować z dzieckiem

Beata Sadowska, Paweł Kunachowicz