pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Związek bez gniewu. Jak przerwać błędne koło kłótni, dąsów i cichych...
Książki »
Tytuł książki:

Związek bez gniewu. Jak przerwać błędne koło kłótni, dąsów i cichych dni

Autor książki:

W. Robert Nay

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czarna Owca
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 346 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788381430821
ISBN: 978-83-8143-082-1
Data: 2019-02-28
27.23  39.99  12.76 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Twój związek zamienił się w pole walki? Sarkazm, drażliwość i wrogie nastawienie partnera sprawiają, że zachodzisz w głowę, co się stało z waszą bliskością i zaufaniem? Ciekawe, ile jeszcze potraficie znieść. Jeżeli gniew zatruwa twój związek, ta książka zawiera odtrutkę. W. Robert Nay proponuje ci proste i praktyczne techniki, dzięki którym skutecznie opanujesz gniew. Dowiesz się, jak gniew rodzi się w relacjach między partnerami, dlaczego możesz bezwiednie powodować negatywne reakcje i jak postępować, by trwale coś zmienić. Testy i sugestie pomagające stopniowo radzić sobie z różnymi rodzajami złości poparte są przykładami zaczerpniętymi z życia. Oparte na psychologii strategie, które znajdziesz w tej książce, są proste, lecz zaskakująco skuteczne. Wykorzystaj je dla siebie i dla osoby, którą kochasz.

Jedna z najlepszych książek na temat przezwyciężania destruktywnych wzorców komunikacji w związkach partnerskich. Praktyczne rady doktora Naya wcielane w życie krok po kroku zapewniają stabilne wsparcie osobom, które chcą uchronić przed zgubnym wpływem konfliktów swoje uczucia i zaangażowanie. Książka ta wywarła na mnie wielkie wrażenie.

Dr Pepper Schwartz, autorka Love Between Equals
Oto mądry i praktyczny przewodnik traktujący o jednym z najbardziej bolesnych problemów, z jakimi borykają się związki. Doktor Nay pokazuje, jak zmienić własne reakcje na gniew partnera i poczuć się lepiej z samym sobą.

Dr William J. Doherty, autor Take Back Your Marriage
Dr W. Robert Nay jest psychologiem klinicznym oraz wykładowcą w katedrze medycyny uniwersytetu w Georgetown. Wyszkolił tysiące specjalistów w dziedzinie zdrowia psychicznego, przygotowując ich do pracy z pacjentami, którzy w swoich związkach mają problem z opanowaniem gniewu. Jest autorem książki Taking Charge of Anger (Poskramianie gniewu).

Książka "Związek bez gniewu. Jak przerwać błędne koło kłótni, dąsów i cichych dni" - W. Robert Nay - oprawa miękka - Wydawnictwo Czarna Owca. Książka posiada 346 stron i została wydana w 2019 r. Cena 27.23 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
W. Robert Nay - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Zapanuj nad gniewem - okładka książki

Zapanuj nad gniewem

W. Robert Nay
Produkty podobne:
Pogodzić różnice. Jak odbudować - okładka książki

Pogodzić różnice. Jak odbudować związek, odkrywając...

Andrew Christensen, Brian D. Doss, Neil S. Jacobson
Kiedy złość rani. Jak uciszyć wewnętrzne - okładka książki

Kiedy złość rani. Jak uciszyć wewnętrzne burze?

Matthew McKay, Peter D. Rogers, Judith McKay