pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ziołowa klinika zdrowia. Fitoterapia dla zdrowego i długiego życia

Autor książki:

David Hoffmann

Dane szczegółowe:
Wydawca: Pax
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788321119809
ISBN: 978-83-2111-980-9
Data: 2016-01-28
36.66 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W tym poradniku z zakresu medycyny ziołowej znajdziecie:
- charakterystykę wielu środków ziołowych skutecznie leczących dolegliwości, które pojawiają się z wiekiem, takie jak przerost prostaty, uderzenia gorąca, nadciśnienie, bezsenność, stres, depresja, zapalenie oskrzeli, kamienie nerkowe, osteoporoza, artretyzm, grzybica, dolegliwości tarczycy,
- wiele sposobów leczenia i przywracania funkcji podstawowych układów anatomicznych: pokarmowego, krwionośnego, moczowego, nerwowego, rozrodczego, mięśniowo-szkieletowego, odpornościowego, hormonalnego,
- szczegółowy opis działania 150 ziół wraz z praktycznymi wskazówkami, jak je domowym sposobem przyrządzić i jak dawkować.

David Hoffmann w swoim poradniku zielarskim pokazuje, w jaki sposób można leczyć ziołami rozmaite dolegliwości głównych układów anatomicznych - od pokarmowego i krwionośnego po mięśniowo-szkieletowy i nerwowy - lecząc jednocześnie w perspektywie holistycznej całego człowieka. Zwraca szczególną uwagę na te dolegliwości, które pojawią się z wiekiem, m.in. na przerost prostaty, uderzenia gorąca, nadciśnienie, bezsenność, zapalenie oskrzeli, kamienie nerkowe, osteoporozę, artretyzm itd. Z książki tej dowiemy się, w jaki sposób zioła mogą zmniejszyć naszą zależność od leczenia konwencjonalnego i stanowić alternatywę dla leków syntetycznych, których zażywanie nie jest ani przyjemne, ani bezpieczne. Ostatni rozdział książki zawiera wykaz i opis działania 150 ziół, które maja szczególne znaczenie w leczeniu dolegliwości u osób starszych.

David Hoffmann jest znanym na całym świecie fitoterapeutą, wykładał medycynę ziołową na wielu uczelniach i napisał na ten temat 17 książek.

Książka "Ziołowa klinika zdrowia. Fitoterapia dla zdrowego i długiego życia" - David Hoffmann - oprawa twarda - Wydawnictwo Pax. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2016 r. Cena 36.66 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.