pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Zioła na ukojenie nerwów. Nerwica, depresja, bezsenność

Autor książki:

Zbigniew T. Nowak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fundacja Nasza Przyszłość
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 148 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788361146889
ISBN: 978-83-6114-688-9
Data: 2019-01-09
Cena wydawcy: 26.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:


Skuteczne porady i ziołowe kuracje dla osób cierpiących na nerwicę, depresję i bezsenność! Analizując szereg badań naukowych, autor pokazuje, że stres, na który jesteśmy nieustannie narażeni, prowadzi do powolnego wyniszczania organizmu. Jest częstą przyczyną nerwicy, depresji i bezsenności, prowadzi też do otyłości, cukrzycy, problemów z krążeniem i sercem, nowotworów itd.


Poradnik podaje wiele ważnych informacji i praktycznych wskazówek dla osób zmagających się z nerwicą, depresją czy bezsennością. Udowadnia, że nie powinno się od razu zaczynać leczenia tych schorzeń środkami psychotropowymi i antydepresantami, lecz raczej naturalnymi, przygotowanymi własnoręcznie lekami ziołowymi na bazie m.in. melisy, lawendy, chmielu, rumianku, rozmarynu i dziurawca. Zawiera receptury na herbatki, syropy, krople, miody i kąpiele na: nerwicę, chandrę, depresję, zmęczenie psychiczne, przywrócenie spokoju ducha czy krzepiący sen.


Książka "Zioła na ukojenie nerwów. Nerwica, depresja, bezsenność " - Zbigniew T. Nowak - oprawa miękka - Wydawnictwo Fundacja Nasza Przyszłość. Książka posiada 148 stron i została wydana w 2014 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]