pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zbudujmy sobie wioskę. O tym, jak wspierać rodziców w opiekowaniu się sobą

Dane szczegółowe:
Wydawca: MAMANIA
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 216 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788366997455
ISBN: 978-83-66997-45-5
Data: 2021-11-22
26.52 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Od wydania pierwszej części rozmów Małgorzaty Stańczyk z Agnieszką Stein („Potrzebna cała wioska”) minęło już kilka lat. W tym czasie dialog dwóch psycholożek, który toczył się wokół rodzicielstwa, bliskości, relacji, stał się niemal lekturą obowiązkową dla osób zainteresowanych rozwojem własnym i rodziny.

W „Zbudujmy sobie wioskę” autorki powracają z nowymi tematami, a z ich rozmów płyną w stronę czytelników treści, które mają szansę wzmocnić ich w procesie rozwoju osobistego i pomóc poradzić sobie z trudnościami w codziennym życiu. Rozmawiają między innymi o:

– poczuciu własnej wartości,

– akceptacji ciała,

– strefach regulacji,

a także wyjaśniają, w jaki sposób:

– odróżnić emocje od myśli,

– traktować cudze opinie i komentarze,

– budować wspierające relacje.

To książka, która podpowie, jakie ścieżki rozwoju warto eksplorować, ale też pomoże odzyskać zaufanie do samych siebie i ze spokojem podchodzić do trudnych sytuacji w rodzinie, związkach i innych relacjach.

Małgorzata Stańczyk – psycholog, dziennikarka, propagatorka rodzicielstwa bliskości, mama trójki dzieci, autorka „Rodzeństwa” i współautorka książki „Potrzebna cała wioska”

Agnieszka Stein – psycholog, autorka bestsellerowych książek dla rodziców („Dziecko z bliska”, „Dziecko z bliska idzie w świat”, „Akcja adaptacja”, „Nowe wychowanie seksualne”)

Książka "Zbudujmy sobie wioskę. O tym, jak wspierać rodziców w opiekowaniu się sobą" - Małgorzata Stańczyk,Agnieszka Stein - oprawa Miękka - Wydawnictwo MAMANIA. Książka posiada 216 stron i została wydana w 2021 r. Cena 26.52 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.