pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dziecko z bliska idzie w świat

Autor książki:

Agnieszka Stein

Dane szczegółowe:
Wydawca: MAMANIA
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 340 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788367555210
ISBN: 978-83-6755-521-0
Data: 2023-06-07
29.48 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Nowe, uaktualnione wydanie bestsellerowej książki Agnieszki Stein o dzieciach w wieku szkolnym i młodszej młodzieży. Wielu rodziców ma obawy dotyczące momentu, kiedy dziecko spod ich opiekuńczych skrzydeł wyrusza w szeroki świat. Kiedy przekracza po raz pierwszy szkolne progi, kiedy próbuje się odnaleźć w nowej, nie zawsze przyjaznej rzeczywistości, kiedy relacje między rówieśnikami zyskują na znaczeniu. Dorastanie dziecka to duże wyzwanie. Agnieszka Stein pokazuje, jak sprawić, aby ten czas był jednocześnie okazją do rozwoju nie tylko samego dziecka, ale także wszystkich członków rodziny. Dziecko z bliska idzie w świat odpowiada na wiele pytań rodziców i opiekunów dzieci w wieku szkolnym. Znajdą w niej podpowiedzi, jak mądrze pomóc dziecku:

- w adaptacji do szkolnej rzeczywistości,

- w rozwiązywaniu najczęstszych szkolnych problemów,

- w nauce współpracy i nawiązywania relacji z rówieśnikami.

A także:

- jak wspierać dzieci w rozwoju samodzielności,

- jak przygotować je do życia w nieidealnym świecie,

- jak nabrać ufności we własne kompetencje rodzicielskie.

Agnieszka Stein, odwołując się zarówno do najnowszej wiedzy o tym, jak przebiega rozwój dzieci w tym wieku, jak również do własnych doświadczeń w pracy psychologa w szkole, inspiruje do poszukiwania własnej drogi do dojrzałego rodzicielstwa. O autorce: Agnieszka Stein - psycholożka, autorka bestsellerowych książek dla rodziców (Dziecko z bliska, Akcja adaptacja, Nowe wychowanie seksualne).

Książka "Dziecko z bliska idzie w świat" - Agnieszka Stein - oprawa miękka - Wydawnictwo MAMANIA. Książka posiada 340 stron i została wydana w 2023 r. Cena 29.48 zł. Zapraszamy na zakupy!