pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zbuduj swój wizerunek

Autor książki:

Rafał Dorobek

Dane szczegółowe:
Wydawca: złote myśli
Rok wyd.: 2007
Oprawa: miękka
Ilość stron: 134 s.
Wymiar: 210x148 mm
EAN: 9788375820249
ISBN: 978-83-7582-024-9
Data: 2021-05-11
21.88 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wykorzystaj to wszystko, co od dawna wykorzystują politycy, artyści i inne osoby publiczne, aby z sukcesem zdobyć sympatię ludzi. Wykorzystaj to, co mają wrodzone tylko nieliczni. Teraz Ty też możesz decydować o tym, kto Cię polubi.
Szczególnie w naszej polskiej kulturze, w której jest wiele stereotypów i przyzwyczajeń, wiedza, która wpływa na sposób w jaki postrzegają nas inni, może zdziałać cuda. Jeśli masz tę wiedzę, to możesz zdobywać sympatię, sprawiać wrażenie kompetentnego, a nawet wywoływać uczucie zazdrości w innych ludziach. Ale to nie wszystko posiadając wiedzę o tym, jak zbudować swój wizerunek, wiesz także:
Jak wzbudzić sympatię obcej osoby, zanim wypowiesz choćby jedno słowo?
Czy przeciwieństwa się przyciągają, czy raczej ciągnie swój do swego? Dowiedz się, co odkryli naukowcy, badając wpływ podobieństwa fizycznego i psychicznego na sympatię!
Czy stereotypy są zawsze złe? Czy można wykorzystać stereotypy do zbudowania wspaniałego wizerunku? Odpowiedź może Cię zaskoczyć.
Czy atrakcyjność jest bramą do sukcesu? Dowiedz się, co twierdzą na ten temat naukowcy i psychologowie, a co mówi praktyka?

Książka "Zbuduj swój wizerunek" - Rafał Dorobek - oprawa miękka - Wydawnictwo złote myśli. Książka posiada 134 stron i została wydana w 2007 r. Cena 21.88 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.