pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Daj jej orgazm

Autor książki:

Malwina Gartner

Dane szczegółowe:
Wydawca: złote myśli
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 260 s.
Wymiar: 148x210 mm
EAN: 9788375828733
ISBN: 978-83-7582-873-3
Data: 2019-04-25
33.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jest wiele obszarów życia, które możesz zostawić naturalnemu biegowi rzeczy, ale spraw, o których za chwilę przeczytasz, nie warto zostawiać przypadkowi czy intuicji. Za chwilę możesz zrobić co najmniej dwie rzeczy.
Możesz przeczytać ten tekst i zdobyć klucz do wielokrotnych orgazmów Twojej partnerki lub być zadufanym w sobie samcem, uważającym się za świetnego kochanka, któremu niepotrzebne są żadne książki. Przecież wiedza jest dla mięczaków. Jeżeli jednak uciekniesz natychmiast z tej strony, nie poznasz nigdy odpowiedzi na pytanie Kiedy Twoja partnerka udaje orgazm, a kiedy najzwyczajniej w świecie przeżywa wszechogarniającą rozkosz? Chcesz poznać odpowiedź na to oraz inne skrywane pytania? To po prostu przeczytaj ten tekst i dowiedz się...
Jak stać się 100% kochankiem i poznać sekret długotrwałych orgazmów?
Wiem, że możesz potraktować powyższy tekst jak kolejną obietnicę bez pokrycia. Jednak jest jeden dowód na to, że autorka książki Daj jej orgazm jest w stanie nauczyć Cię, jak rozpalić kobietę do czerwoności.
Wiesz, co za tym przemawia?
Ta książka to już trzecia publikacja autorki. Poprzednie dwie Już nie będę taki szybki i Prawdziwy mężczyzna nie tylko stały się zaskakującymi bestsellerami, ale także pomogły wielu mężczyznom w Polsce rozwiązać ich problemy. Jeżeli poprzednie książki Malwiny Gartner nie byłyby strzałami w dziesiątkę i nie pomagałyby Czytelnikom, to jaki sens byłoby wydawać trzecią publikację?
W jaki sposób 50 stron zmieniło życie setek mężczyzn?

Książka "Daj jej orgazm" - Malwina Gartner - oprawa miękka - Wydawnictwo złote myśli. Książka posiada 260 stron i została wydana w 2019 r. Cena 33.68 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.