pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zarządzanie produktem w modelu lean

Autor książki:

Mangalam Nandakumar

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 224 s.
EAN: 9788328354753
ISBN: 978-83-2835-475-3
Data: 2019-07-26
39.98 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jak stworzyć udany produkt na podstawie luźnych pomysłów biznesowych
Skuteczność w innowacyjności jest dziś warunkiem sukcesu w biznesie. Wygra ta firma, która sprawniej i elastyczniej zareaguje na napływające informacje zwrotne, zgrabniej wybierze najlepsze pomysły i trafniej odpowie na wymagania klienta, by dostarczyć mu najbardziej odpowiednich wrażeń. Menedżer produktu odgrywa wyjątkowo niewdzięczną rolę w tym procesie: musi nieustannie doskonalić przyjęte strategie i wciąż dążyć do najlepszego wykorzystania pojawiających się możliwości. W świecie agile trzeba pozostać lean, aby sprawnie reagować na dynamiczne zmiany rynku.

Ta książka jest wartościowym przewodnikiem dla każdego, kto tworzy nowe produkty i chce realizować strategię skutecznego oddziaływania na klienta. Przedstawiono tu koncepcję inwestowania w najważniejsze rezultaty biznesowe jako fundament wyznaczania obiektywnych kryteriów selekcji pomysłów i działań do realizacji. Omówiono sposoby angażowania interesariuszy i uwzględniania zewnętrznych informacji zwrotnych, które pozwalają wypracować kompleksowe doświadczenie produktu. Pokazano techniki analizy kosztów produktu oraz zaproponowano mierniki postępu prac nad projektem. Sporo miejsca poświęcono czynnikom utrudniającym osiąganie wyznaczonych celów oraz sposobom eliminacji przejawów marnotrawstwa.

W tej książce:
techniki wyboru istotnych pomysłów spośród tych mniej udanych
określanie właściwych wskaźników sukcesu
planowanie prac z nastawieniem na sukces produktu
formułowanie wniosków dotyczących produktu i ich wykorzystywanie
ocena produktu pod kątem określonych celów biznesowych
optymalizacja procesu tworzenia innowacyjnych produktów
Metodologia lean: przekuje ideę w najlepszy produkt!
O autorze
Mangalam Nandakumar od blisko dwóch dekad zarządza tworzeniem oprogramowania. Jest przedsiębiorcą i założycielką dwóch startupów. Posiada ogromną wiedzę na temat metodologii lean i agile oraz doświadczenie w zakresie wdrażania zwinnych koncepcji w pracy zespołów. Kierowała licznymi udanymi projektami programistycznymi.

Książka "Zarządzanie produktem w modelu lean" - Mangalam Nandakumar - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 224 stron i została wydana w 2019 r. Cena 39.98 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.