pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zarządzanie kryzysowe w administracji publicznej

Dane szczegółowe:
Wydawca: Difin
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 220 s.
Wymiar: 160x230 mm
EAN: 9788380852426
ISBN: 978-83-8085-242-6
Data: 2016-09-30
Cena wydawcy: 48.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Podręcznik stanowi cenne źródło informacji na temat problematyki zarządzania kryzysowego w administracji publicznej. Jest to praca o charakterze problemowo-utylitarnym. Porusza niezmiernie ważne zagadnienia, jakimi we współczesnym świecie są działania podejmowane na rzecz eliminacji wielu zagrożeń ujętych w kategorii sytuacji kryzysowych.

W II wydaniu podręcznika uaktualniono stan wiedzy z teorii zarządzania kryzysowego. W pierwszej części została uszczegółowiona problematyka zarządzania kryzysowego w ujęciu systemowej. W drugiej części został dodany podrozdział odnoszący się do planowania w zakładach pracy.

Podręcznik ten jest adresowany do studentów kierunków: bezpieczeństwo wewnętrzne, zarządzanie, bezpieczeństwo narodowe, a także do pracowników administracji publicznej, zajmujących się problematyką bezpieczeństwa, jednostek wykonawczych obszaru rządowego i samorządowego i każdej osoby zainteresowanej tematyką zarządzania kryzysowego.

Książka "Zarządzanie kryzysowe w administracji publicznej" - Katarzyna Sienkiewicz-Małyjurek, Franciszek R. Krynojewski - oprawa miękka - Wydawnictwo Difin. Książka posiada 220 stron i została wydana w 2016 r.