pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zarządzanie hotelem. Wybrane zagadnienia

Autor książki:

Piotr Dominik

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: Difin
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 278 s.
Wymiar: 160x230 mm
EAN: 9788379305544
ISBN: 978-83-7930-554-4
Data: 2015-01-21
46.74 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Książka stanowi swoiste kompendium wiedzy, z którą można się spotkać w postaci rozproszonej w wielu branżowych podręcznikach. W publikacji, będącej podręcznikiem akademickim, zebrano najistotniejsze informacje z zakresu omawianej tematyki. Innowacyjnym zabiegiem podczas tworzenia publikacji było zaproszenie do podzielenia się doświadczeniem hotelarzy praktyków z prestiżowych sieci hotelowych, którzy stali się współautorami podręcznika.

Opracowanie jest adresowane do studentów kierunków mających w swych programach zagadnienia związane z branżą noclegową, ze szczególnym uwzględnieniem hotelarstwa. Absolwenci tych kierunków będą stanowić kadrę zarządzającą w hotelach.

Autorzy zakładają znajomość podstawowych zagadnień praktycznych, dotyczących pracy w hotelu na poziomie technika hotelowego, kierując niniejsze opracowanie do poziomu menedżerskiego. W podręczniku zaprezentowano wybrane zagadnienia z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem hotelowym w świetle współczesnych tendencji i trendów.

Książka "Zarządzanie hotelem. Wybrane zagadnienia" - Piotr Dominik (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo Difin. Książka posiada 278 stron i została wydana w 2015 r. Cena 46.74 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.