pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zarządzanie kryzysowe. Doskonalenie procedur reagowania na przykładzie Gminy Miasta Szczecin

Dane szczegółowe:
Wydawca: Adam Marszałek
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 244 s.
EAN: 9788381804073
ISBN: 978-83-8180-407-3
Data: 2021-07-09
34.02 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Prezentowane treści są wynikiem nie tylko szczegółowych analiz lecz także rzetelnych danych uzyskanych w toku precyzyjnie i dokładnie, z metodologiczną szczegółowością. przeprowadzonych ćwiczeń stanowiących w swej istocie element jakościowych i ilościowych badań naukowych. Autorzy prezentują czytelnikom rozprawę o wysokich walorach metodologicznych i merytorycznych.

Fragment recenzji wydawniczej prof. dr. hab. Bogdana M. Szulca
Monografia stanowi teoretyczne opracowanie na temat zarządzania kryzysowego, uzupełnione o oryginalną część, dotyczącą praktycznych jego aspektów. Dostrzec przy tym należy jej utylitarne walory, umożliwiające praktyczne zastosowanie zaprezentowanych wyników badań i wyprowadzonych na ich podstawie wniosków. Wartość taką dostrzec należy w prezentacji wniosków z krytycznej analizy aktualnego Miejskiego Planu Zarządzania Kryzysowego dla Gminy Miasto Szczecin, w trakcie której dostrzeżono zarówno jego mocne strony, jak też występujące mankamenty. Wartość taką posiada także szereg konstruktywnych uwag dotyczących ćwiczeń zarządzania kryzowego, opartych nie tylko na dobrych praktykach, ale również na wnioskach o charakterze krytycznym.

Fragment recenzji wydawniczej prof. dr. hab. Waldemara Zubrzyckiego

Książka "Zarządzanie kryzysowe. Doskonalenie procedur reagowania na przykładzie Gminy Miasta Szczecin" - Cezary Guźniczak, Szczepan Stempiński - oprawa miękka - Wydawnictwo Adam Marszałek. Książka posiada 244 stron i została wydana w 2021 r. Cena 34.02 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.