pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Zaklinaczka koni
Tytuł książki:

Zaklinaczka koni

Autor książki:

Andrea Kutsch

Dane szczegółowe:
Wydawca: Galaktyka
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 216 s.
Wymiar: 145x210 mm
EAN: 9788375796766
ISBN: 978-83-7579-676-6
Data: 2018-04-23
24.50  39.90  15.4 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Zaklinaczka koni to pełna emocji, fascynująca opowieść odsłaniająca historię starań Andrei o zdobycie zaufania koni i porozumienia z nimi. Poznając jej drogę do sukcesu w naturalnym treningu koni, od dziecięcych fascynacji kucykiem, poprzez pierwsze próby jeździeckie, spotkanie z Robertsem, aż do otwarcia własnego ośrodka szkoleniowego, odkrywamy, jak prawdziwa pasja prowadzi do spełnienia marzeń. Przedstawione w drugiej części książki sylwetki koni trafiających na jej treningi, pomagają rozwiązać problemy z tymi zwierzętami oraz u dowadniają wartość więzi z koniem.

Andrea Kutsch ponad cztery lata poświęciła na studiowanie moich metod. Jestem bardzo dumny, że zdecydowała się nauczać zgodnie z moimi założeniami. Świat miłośników koni na pewno z tego skorzysta i stanie się dzięki temu lepszy. Andreę charakteryzuje niezwykła wrażliwość w podejściu do koni - potrafi znakomicie z nimi pracować. Jestem jednak przekonany, że jej prawdziwym powołaniem jest uczenie innych ludzi. Jej studenci szybko zauważą, że Andrea ma tylko jeden cel: najwyższą jakość nauczania.

Monty Roberts
"Dlaczego nie potrafisz mówić?" to pytanie, które zadają zarówno małe dziewczynki, zakochane w swoich koniach, jak i starzy, doświadczeni koniarze. Od czasu Monty ego Robertsa wiemy, że konie potrafią wiele "powiedzieć" i "rozmawiają" ze sobą. Wiemy, że "przemawiają" także do nas, a my jesteśmy w stanie zrozumieć ich język, a nawet "mówić" do nich tak, aby nas rozumiały. Ta książka fascynuje odpierwszego do ostatniego zdania.

Wojciech Mickunas

Niewidzialna nić porozumienia między Andreą Kutsch a końmi to nie tylko dar, ale przede wszystkim wiara, że człowiek i zwierzę potrafią się porozumiewać bez użycia przemocy. Autorka przeżywała wzloty i upadki w czasie nauki, ale ogromna determiancja sprawiła, ze osiągnęła cel stajac się wybitnym szkoleniowcem pracującym w oparciu o metody Montyego Robertsa. Ta książka to nie tylko zbiór praktycznych porad ułatwiających komunikację, ale również piękna opowieść o pasji, relacjach międzyludzkich, a czasem bezsilności wobec ludzkiej chęci dominacji nad zwierzętami. Doskonała lektura nie tylko dla jeźdźców, ale dla wszystkich osób, które mają w sobie choć odrobinę empatii.

Miesięcznik "Świat koni"

Książka "Zaklinaczka koni" - Andrea Kutsch - oprawa twarda - Wydawnictwo Galaktyka. Książka posiada 216 stron i została wydana w 2018 r. Cena 24.50 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Piękno z pól i łąk - okładka książki

Piękno z pól i łąk

Katarzyna Enerlich
Prawidłowa postawa w treningu koni - okładka książki

Prawidłowa postawa w treningu koni

Gillian Higgins, Stephanie Martin
ABC jeździectwa - okładka książki

ABC jeździectwa

Dorota Kozińska