pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Wysokofunkcjonujące dzieci ze spektrum autyzmu. Poradnik dla rodziców
Książki »
Tytuł książki:

Wysokofunkcjonujące dzieci ze spektrum autyzmu. Poradnik dla rodziców

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 160x230 mm
EAN: 9788323339809
ISBN: 978-83-2333-980-9
Data: 2015-11-24
43.64  49.56  5.92 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Spośród licznych publikacji na temat autyzmu ta jest jedną z niewielu, które polecam rodzicom od razu po zdiagnozowaniu zaburzeń u ich dzieci.

Dr Tony Charman, Instytut Psychiatrii, King s College, Londyn
Czytelnicy znajdą tu ciekawe przykłady i rozwiązania podstawowych problemów. Większość książek o zespole Aspergera i autyzmie osób wysokofunkcjonujących dotyczy jedynie wczesnej terapii i podstawowych umiejętności, ta natomiast oferuje pomoc także starszym dzieciom i dorosłym, co jest niezwykle cenne.

Library Journal
Książka jest niezbędnym przewodnikiem dla rodziców, którzy poszukują informacji o zaburzeniach ze spektrum autyzmu u dzieci wysokofunkcjonujących. Wybitni eksperci w dziedzinie badań nad autyzmem pokazują w nim, jak sobie radzić z niezwykłą niepełnosprawnością dziecka i jak wykorzystywać jego zdolności. Prawdziwe historie i anegdoty z życia uczą, jak pomóc dzieciom swobodniej porozumiewać się z rówieśnikami, opanować zasady poprawnego zachowania i odnosić sukcesy w szkole. Publikacja wyjaśnia także, na jakiej podstawie diagnozuje się ASD i które rodzaje terapii oraz wsparcia edukacyjnego są naprawdę skuteczne.

Książka "Wysokofunkcjonujące dzieci ze spektrum autyzmu. Poradnik dla rodziców" - Sally Ozonoff, Geraldine Dawson, James C. McPartland - oprawa miękka - Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2015 r. Cena 43.64 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Sally Ozonoff, Geraldine Dawson, James C. McPartland - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne: