pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Wszystko zaczyna się wiosną
Tytuł książki:

Wszystko zaczyna się wiosną

Autor książki:

Marta A. Trzeciak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 464 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788365170248
ISBN: 978-83-6517-024-8
Data: 2018-04-25
23.40  36.90  13.5 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Poruszająca historia o niezwykłym chłopcu, który ocali niejedno życie
Baltazar rodzi się w małej księgarence pośród działu z legendami. Matka okrywa go kartkami wyrwanymi z "Najpiękniejszych baśni" i wkrótce po tym umiera. Chłopiec trafia do domu dziecka kochających Miezynków i już na zawsze ma czuć, że jego życie jest niezwykłe oraz czeka go jakieś zadanie, które musi wypełnić.

Tego samego dnia na świat przychodzi Wojtek. Chłopiec, którego rodzice będą krytykować i uczyć nienawiści do świata. Taki, który będzie uważał, że wszystko mu się należy i jest od innych lepszy. To on ma w przyszłości zadecydować o życiu Baltazara i trzech pokoleń dzieci wychowanych w domu Miezynków.

Z każdą chwilą drogi młodych mężczyzn zaczynają się ze sobą zbiegać. Czy Baltazar zdoła odwrócić bieg wydarzeń i odnajdzie klucz do przeznaczenia? Czy odkryje sekret zagubionego domu z fotografii matki? A może wszystko zostało przesądzone już w chwili, gdy się urodził?

Książka "Wszystko zaczyna się wiosną" - Marta A. Trzeciak - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Kobiece. Książka posiada 464 stron i została wydana w 2018 r. Cena 23.40 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Marcel - okładka książki

Marcel

Zofia Kubiec
Spadkobierca - okładka książki

Spadkobierca

Susan A. Mason
Rani z Sigiriji - okładka książki

Rani z Sigiriji

Dorota Sumińska