pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Miłość i nienawiść Kobiety z Uroczyska Tom 1

Autor książki:

Monika Rebizant-Siwiło

Dane szczegółowe:
Wydawca: Replika
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 1 s.
EAN: 9788366790773
ISBN: 978-83-6679-077-3
Data: 2021-06-02
26.42 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Jest takie miejsce owiane tajemnicą, o którym krążą legendy, miejsce, gdzie pradawne siły bezlitośnie igrają z ludzkim losem. W samym sercu puszczy, pośród małych kapliczek, rozegrał się niejeden dramat i niejedna dusza trafiła stamtąd prosto do piekła.

Opowieści o klątwie, wydarzeniach sprzed wieków, a także tych z czasów ostatniej wojny splatają się tu z losami bohaterów, tworząc niesamowitą, pełną magii sagę rodu wiedźm z Wrzosowisk - kobiet z krwi i kości, pełnych pasji i namiętności, które potrafią kochać do szaleństwa, ale też nienawidzić całym sercem.

To właśnie tu, na Czartowym Polu, miłość i nienawiść, łagodność i gniew, szlachetność i fałsz - połączą się w jedno.

Jeśli chcesz poczuć zapach ziół, zanurzyć się w leśnych strumieniach i poznać m.in. tajemnicę pięknej, ciemnookiej kobiety, która nawiedza sny młodego kleryka oraz dowiedzieć się, czy uda się wreszcie złamać klątwę ciążącą na rodzinie Natalii - koniecznie zawitaj do Wrzosowisk.

Opowieści o klątwie, wydarzeniach ostatniej wojny i tych sprzed wieków splatają się z życiem bohaterów, tworząc intrygującą, okraszoną odrobiną magii, sagę rodu wiedźm z Wrzosowisk. W miarę jak odkrywane są kolejne karty rodzinnych historii, pojawiają się nowe znaki zapytania i niespodzianki.

Jedynie przydrożne kapliczki zdają się bronić mieszkańców przed magicznymi mocami. Na Zamojszczyźnie legendy nie są zwykłymi bajaniami, wydarzenia z ostatniej wojny - sentymentalnymi wspomnieniami, a klątwa ciążąca nad rodem wiedźm z Wrzosowisk - wymysłem starej kobiety. Ta książka urzeka klimatem i zagadkowością bohaterów.

Książka "Miłość i nienawiść Kobiety z Uroczyska Tom 1" - Monika Rebizant-Siwiło - oprawa miękka - Wydawnictwo Replika. Książka posiada 1 stron i została wydana w 2021 r. Cena 26.42 zł. Zapraszamy na zakupy!