pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Współczucie to klucz do wszystkiego. Jak uzdrowić relacje z innymi, odnaleźć życiowy cel i wieść pełne harmonii życie

Autor książki:

Alexandra Chauran

Dane szczegółowe:
Wydawca: Samsara
Rok wyd.: 2016
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 250 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788365442529
ISBN: 978-83-6544-252-9
Data: 2017-03-23
28.91 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Współczucie to klucz do wszystkiego to znakomity, praktyczny i niezwiązany z żadnym wyznaniem poradnik, dzięki któremu można tak przetransformować sposób interakcji z otaczającym nas światem, by wzmocnić relacje z innymi ludźmi, wieść wypełnione pokojem życie, a nawet rozpoznać swój życiowy cel.

W przeciwieństwie do innych książek o tematyce duchowej, które często wiążą się z konkretnym, sztywnym programem, ta publikacja dostarcza nam mnóstwo spostrzeżeń możliwych do zaadoptowania do każdego stylu życia, niezależnie od wyznawania czy światopoglądu. Dzięki ćwiczeniom, medytacjom i innym praktykom przestaniesz osądzać siebie i innych, i zaczniesz czynić świat lepszym miejscem.

Dowiedz się, jaką wartość ma praktykowanie hojności, zaufania, pokory, życzliwości i radości. Stwórz osobisty kod etyczny, którym będziesz się kierował w życiu osobistym i społecznym. Wypracuj rozważny styl życia, uwzględniający dobro wszystkich istot, ale nie umniejszający twojego własnego. Zacznij żyć w stanie głębokiego pokoju ze światem. Stań się przykładem współczucia i inspiracją dla innych.

Książka "Współczucie to klucz do wszystkiego. Jak uzdrowić relacje z innymi, odnaleźć życiowy cel i wieść pełne harmonii życie" - Alexandra Chauran - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Samsara. Książka posiada 250 stron i została wydana w 2016 r. Cena 28.91 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.