pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Wewnętrzne Przebudzenie. Pierwszy krok ku świadomemu życiu
Tytuł książki:

Wewnętrzne Przebudzenie. Pierwszy krok ku świadomemu życiu

Autor książki:

Colin P. Sisson

Dane szczegółowe:
Wydawca: MEDIUM
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 412 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9798397025539
ISBN: 9798397025539
Data: 2017-03-25
Cena wydawcy: 35.00 złpozycja niedostępna

Nowe, poprawione wydanie uznanej już za klasykę w dziedzinie rozwoju osobistego książki zawiera nowe, inspirujące rozdziały będące wynikiem ewolucji integracji oddechem w ciągu ostatniej dekady.
Autor z niesłychaną prostotą opisuje odkryty przez siebie proces prowadzący do przebudzenia się z ograniczających przekonań i lęków, które są tak mocno zakorzenione w naszej psychice. Okazuje się, że nie jesteśmy skazani na cierpienie ani bezsilność. Przeciwnie, możemy otworzyć się na nowe widzenie swego życia, a przede wszystkim samych siebie. Niezwykła praktyczność tego, co proponuje Colin, oraz jasne wskazówki, jakie oferuje nam na drogę do naszego prawdziwego Ja, są największym atutem tego przekazu.
Autor zachęca nas do przebudzenia się z psychicznego uśpienia, byśmy wzięli na siebie odpowiedzialność za swoje życie i z odwagą zaczęli świadomie tworzyć własne szczęście i pomyślność

Książka "Wewnętrzne Przebudzenie. Pierwszy krok ku świadomemu życiu" - Colin P. Sisson - oprawa miękka - Wydawnictwo MEDIUM. Książka posiada 412 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Wewnętrzne Przebudzenie. Pierwszy krok ku świadomemu życiu"
Colin P. Sisson - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również: