pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Uwolnić się od bólu. Program leczenia bólu oparty na świadomości ciała....
Książki »
Tytuł książki:

Uwolnić się od bólu. Program leczenia bólu oparty na świadomości ciała. Seria: Terapia traumy

Autor książki:

Peter Levine, Maggie Phillips

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czarna Owca
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788380151369
ISBN: 978-83-8015-136-9
Data: 2016-05-19
24.12  34.99  10.87 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Uwolnić się od bólu. Program leczenia bólu oparty na świadomości ciała. Seria: Terapia traumy - Peter Levine, Maggie Phillips - opis książki:

Odkryj w swoim ciele moc przezwyciężenia fizycznego bólu. Dlaczego ciągle odczuwam ból, chociaż lekarze twierdzą, że jego przyczyny zostały usunięte? Czemu nadal cierpię? Dzięki prezentowanemu programowi ból przestanie być dla Ciebie zjawiskiem niezrozumiałym. W tej książce znajdziesz wyjaśnienie, co dzieje się w Twoim systemie nerwowym i jakie niezwykłe możliwości daje podążanie za świadomością ciała. Poznasz sprawdzone strategie uwalniania się od bólu. Nauczysz się krok po kroku odnajdować w ciele zasoby, dzięki którym nie tylko ukoisz ból, ale także rozwiążesz problemy stanowiące przyczyny cierpienia. Kluczowe znaczenie ma przy tym trauma uwięziona w ciele. Uzdrawiające porozumienie z własnym ciałem pomoże Ci pokonać ból, uleczyć traumę i cieszyć się pełnią życia. Program leczenia bólu oparty na świadomości ciała przeznaczony jest dla osób dotkniętych przewlekłym bólem oraz ich bliskich. Stanowi uzupełnienie leczenia i jest użytecznym narzędziem psychoedukacji dla psychoterapeutów, specjalistów terapii traumy, fizjoterapeutów, rehabilitantów, anestezjologów i specjalistów leczenia bólu, pracowników hospicjów i terapeutów pracy z ciałem. Do książki dołączona jest płyta CD z ćwiczeniami prowadzonymi przez autorów. Byskotliwa, praktyczna, mądra i niezwykle użyteczna książka. Gorąco polecam. Jack Kornfield, autor A Path with Heart Lektura dla wszystkich, którzy pragną uwolnić się od bólu. Przeczytałem dziesiątki książek o leczeniu bólu i uzdrawiających możliwościach umysłu, ale ta jest zdecydowanie najlepszą z nich.doktor Steven Gurgevitch, wykładowca medycyny klinicznej w Arizona Center for Integrative Medicine Dr Peter A. Levine - wybitny psycholog, od 50 lat zajmuje się stresem i traumą. Twórca Somatic Experiencing (doświadczania somatycznego) - oryginalnej metody leczenia traumy odwołującej się do świadomości ciała. Dr Maggie Phillips - psycholog kliniczny i terapeutka. Specjalizuje się w medycynie psychosomatycznej, klinicznym zastosowaniu hipnozy, terapii traumy, zaburzeń dysocjacyjnych oraz w leczeniu przewlekłego bólu.

Książka „Uwolnić się od bólu. Program leczenia bólu oparty na świadomości ciała. Seria: Terapia traumy” - oprawa miękka - Wydawnictwo Czarna Owca. Książka posiada 208 stron i została wydana w 2016 r. Cena 24.12 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Uwolnić się od bólu. Program leczenia bólu oparty na świadomości ciała...."
Peter Levine, Maggie Phillips - autor m.in.:
Obudźcie tygrysa. Leczenie traumy - okładka książki
Obudźcie tygrysa. Leczenie traumy Peter Levine, Ann Fredrick;
Produkty podobne:
Praktyka uważności. Ośmiotygodniowy - okładka książki
Praktyka uważności. Ośmiotygodniowy program ćwiczeń... John D. Teasdale, Mark G. Williams, Zindel V. Segal