pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Urodzony zwycięzca. Znajdź swój własny kod sukcesu

Autor książki:

Zig Ziglar, Tom Ziglar

Dane szczegółowe:
Wydawca: MT Biznes
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 158x233 mm
EAN: 9788377469217
ISBN: 978-83-7746-921-7
Data: 2015-09-09
Cena wydawcy: 44.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Ziglar zawsze powtarzał: "Urodziłeś się zwycięzcą, aby jednak go w sobie odnaleźć, musisz zwycięstwo planować i się do niego przygotować. Tylko wówczas możesz go oczekiwać".

Ta książka to wybitny zbiór przełomowych narzędzi i praktyk, które powstawały przez ponad cztery i pół dekady, przedstawionych w sposób inspirujący, zwięzły i przystępny dla konkretnych ludzi pragnących się rozwijać i zmienić swoje bieżące życie na lepsze we wszystkich jego aspektach.

Wskazówki autora, jak żyć, żeby się nie martwić i niczego nie żałować, stanowią punkt wyjścia do budowania radosnego, fascynującego życia pełnego treści. Prawdą jest, że człowiek powinien przede wszystkim pracować nad sobą, aby zyskać możliwość podejmowania działań, które uprawniają go do oczekiwania sukcesu.

Musisz sobie w pełni uświadomić, że urodziłeś się zwycięzcą, a wtedy będziesz mógł zacząć zmieniać świat!
"To będzie najprzyjemniejsza i najbardziej fascynująca podróż, jaką odbędziesz w swoim życiu. To wyprawa po niezwykle cenną nagrodę. Najogólniej rzecz biorąc, po drodze na szczyt czeka cię bardzo wiele niesamowitych wrażeń".

- Zig Ziglar
Zig Ziglar zasłynął jako jeden z najwybitniejszych, najbardziej inspirujących i zachęcających do działania prelegentów motywacyjnych i nauczycieli naszych czasów. Trzydzieści jego książek, setki godzin nagrań audio i wideo oraz osobiste wystąpienia przed milionami ludzi z całego świata odmieniły na lepsze życie niezliczonych odbiorców.

Przez wielu zwany Ojcem Motywacji i Zrównoważonego Stylu Życia, Ziglar stał się ikoną świata motywacji i inspiracji.

Książka "Urodzony zwycięzca. Znajdź swój własny kod sukcesu" - Zig Ziglar, Tom Ziglar - oprawa miękka - Wydawnictwo MT Biznes. Książka posiada 264 stron i została wydana w 2015 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]