pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Umawianie spotkań. Jak robić to swobodnie efektywnie i z klasą

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 152 s.
Wymiar: 140x209 mm
EAN: 9788324689347
ISBN: 978-83-2468-934-7
Data: 2017-04-13
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Telemarketer w natarciu, czyli zdobądź zadowolonych klientów dla Twojej firmy!
Szybko, szybciej, najszybciej, jak się da. Współczesny świat oszalał na punkcie tempa załatwiania wszelkich spraw. Każda poważna firma posiada swój dział call center, a telemarketerzy dwoją się i troją, by sprostać wymaganiom szefów i klientów. Dlaczego tak potrzebny zawód telemarketera wciąż nie cieszy się należytym uznaniem i zazwyczaj przysparza wykonującym go osobom mnóstwa frustracji? Przyczyna najczęściej jest jedna: ani firmy, ani ich pracownicy nie wiedzą, jak rozmawiać z klientami i czego oni od nich oczekują.

W książce tej znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i cenne sugestie co do poprawy efektywności swoich rozmów. Autorami tego przewodnika są praktycy na co dzień zajmujący się telemarketingiem i szkoleniem telemarketerów. Już teraz sprawdź, w których punktach najczęściej pojawiają się konflikty na linii sprzedawca - klient, i dowiedz się, jak inteligentnie omijać te przeszkody. Na przykładzie konkretnych rozmów nauczysz się, jak prowadzić konwersację tak, aby była ona przyjemnością zarówno dla Ciebie, jak i Twojego klienta.

To wszystko sprawi, że Twoi klienci będą mile zdziwieni i chętnie wysłuchają, co masz im do powiedzenia. Będziesz mógł albo umówić się z nimi na spotkanie, albo załatwić sprzedaż od ręki!
Umawiać czy nie umawiać?
Test z działania i wytrwałego dążenia do celu
Zacznij od przygotowania siebie
Organizacja umawiania spotkań
Telemarketing B2B
Umawianie B2C
Czego nie robić, czyli praktyki zakazane
Wyrzuć skrypty i zacznij współdziałać z klientem!
Książka napisana jest przez dwójkę autorów, mających odmienne spojrzenia na zagadnienia związane z telemarketingiem, dlatego skorzystasz na niej podwójnie.

Książka "Umawianie spotkań. Jak robić to swobodnie efektywnie i z klasą" - Katarzyna Książkiewicz, Łukasz Jasiński - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 152 stron i została wydana w 2017 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]