pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Uczenie się przez życie. Rozwój - kariera - praca

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe UAM
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 226 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788323233596
ISBN: 978-83-2323-359-6
Data: 2018-09-26
Cena wydawcy: 32.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Temat książki usytuować można w różnych perspektywach: przeobrażeń w sferze pracy, zmian we wzorach przebiegu karier, rozwoju człowieka dorosłego, edukacyjnych wyzwań współczesnego świata. Refleksje nad kategoriami pojęciowymi ujętymi w tytule książki budują jej strukturę. W ujęciu całościowym rozdziały prezentują szeroki ogląd tematu, równocześnie jednak ukazują też różnorodne te teoretyczne podejścia do omawianych zagadnień z autorskim ustosunkowaniem się do ważności podejmowanych kwestii. Niektóre z tekstów wyraźnie zorientowane są na problematykę karier, inne poprzez prezentowane analizy łączą problemy rynku pracy z wzorami przebiegu karier, czy też rynku pracy i wyzwań, istotnych dla całożyciowego uczenia się i rozwoju człowieka dorosłego.

W prezentowanych Czytelnikowi tekstach Autorzy opisują, zachodzące w różnym wymiarze i z różnej perspektywy, relacje między całożyciowym uczeniem się, rynkiem pracy a rozwojem jednostkowym, społecznym czy instytucjonalnym.

Książka "Uczenie się przez życie. Rozwój - kariera - praca" - Ewa Solarczyk-Ambroziak, Magdalena Barańska (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo Naukowe UAM. Książka posiada 226 stron i została wydana w 2018 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]