pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Twoje wspaniałe życie. Jak przyjąć to, czego nie chcemy otrzymać

Autor książki:

Pema Chodron

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zwierciadło
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 145x210 mm
EAN: 9788381321426
ISBN: 978-83-8132-142-6
Data: 2020-04-05
25.89 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Życie we współczesnym świecie jest prawdziwym wyzwaniem. I odczuwamy to każdego dnia. Jak sobie z tym poradzić?
Pema Chödrön, autorka bestsellerowych książek, w swojej najnowszej publikacji, doradza jak nauczyć się kochać życie, takim jakie jest. A także jak akceptować wszystko to, co ono ze sobą niesie i przekuwać przeciwności losu w pozytywne dla nas zmiany.

Twoje piękne życie to połączenie mądrości, głębokich refleksji z charakterystyczną dla autorki życzliwością i poczuciem humoru.

Książka, która daje nadzieję.

Pema Chödrön
Buddyjska mniszka amerykańskiego pochodzenia, którą pokochały gwiazdy Holllywood. Po rozstaniu z mężem poszukała ukojenia w buddyzmie. Należy do najwybitniejszych uczniów Czogjama Trungpy. Otrzymała tytuł Aczarii, przeznaczony dla doświadczonych nauczycieli Szambali, którzy swoim życiem potwierdzają mądrość nauk dharmy. Autorka wielu popularnych poradników, w tym bestsellerowej książki Nigdy nie jest za późno polecanej przez wiele gwiazd, m.in.: Oprah Winfrey, Gwyneth Paltrow oraz Jeffa Bridgesa.

Książka "Twoje wspaniałe życie. Jak przyjąć to, czego nie chcemy otrzymać" - Pema Chodron - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Zwierciadło. Książka posiada 208 stron i została wydana w 2020 r. Cena 25.89 zł. Zapraszamy na zakupy!