pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Trenuj umysł. Zeszyt ćwiczeń do pracy z osobami z zaburzeniami pamięci
Tytuł książki:

Trenuj umysł. Zeszyt ćwiczeń do pracy z osobami z zaburzeniami pamięci

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Impuls
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 252 s.
Wymiar: 210x300 mm
EAN: 9788380950825
ISBN: 978-83-8095-082-5
Data: 2016-06-29
30.95  38.00  7.05 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Książka ta zawiera zestaw ćwiczeń nazwanych na nasze potrzeby kartami prac wraz z rozwiązaniami stworzony na bazie wieloletnich doświadczeń płynących z naszej pracy zawodowej oraz dostępnej literatury. Nie opiera się ona na konkretnej metodzie. Ćwiczenia o różnym stopniu trudności oraz zróżnicowanej tematyce, bazujące na wiedzy ogólnej, nadają się do prowadzenia zajęć o charakterze zarówno indywidualnym, jak i grupowym. Prowadzący może na swój sposób oraz na własne potrzeby modyfikować i łączyć poszczególne zajęcia. Wielorakość zadań umożliwia pracę z podopiecznymi z różnymi stopniami zaawansowania choroby. Proponowane przez nas zajęcia to: anagramy, krzyżówki, wykreślanki, zadania opierające się na skojarzeniach, podstawowej wiedzy matematycznej, geograficznej i polonistycznej.

Najlepsze rezultaty osiąga się w początkowym etapie choroby, nie można jednak zapominać o tym, że terapia pozytywnie oddziałuje na chorego także w późniejszym okresie. Pacjent może uczestniczyć w różnych metodach terapii: psychoterapii, gelatoterapii, rehabilitacji, muzykoterapii, choreoterapii, dramatoterapii, treningu orientacji, terapii zajęciowej, relaksacji i innych. Wymierne efekty pracy uzyskujemy dzięki holistycznemu podejściu do osób dotkniętych otępieniami.

Książka "Trenuj umysł. Zeszyt ćwiczeń do pracy z osobami z zaburzeniami pamięci" - Katarzyna Sabela, Mirosława Cuper - oprawa miękka - Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza Impuls. Książka posiada 252 stron i została wydana w 2016 r. Cena 30.95 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Jak pomóc nie zapomnieć? Ćwiczenia - okładka książki
Jak pomóc nie zapomnieć? Ćwiczenia pamięci i mowy.... Katarzyna Szłapa, Iwona Tomasik, Sławomir Wrzesiński
Słowa do pary. Ćwiczenia dla osób - okładka książki
Słowa do pary. Ćwiczenia dla osób z zaburzeniami... Mariola Czarnkowska, Anna Lipa, Paulina Wójcik-To
Produkty podobne:
Wykreślanki - okładka książki
Wykreślanki Magdalena Borowska