pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zabawy i ćwiczenia na cały rok. Propozycje do pracy z dziećmi młodszymi o specjalnych potrzebach edukacyjnych

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Impuls
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 146 s.
Wymiar: 160x235 mm
EAN: 9788380956308
ISBN: 978-83-8095-630-8
Data: 2019-03-20
34.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla nauczycieli i terapeutów pracujących z dziećmi z porażeniem mózgowym, z zaburzeniami emocjonalnymi, z zaburzeniami z zakresu motoryki, mowy, myślenia pojęciowego, z upośledzeniem umysłowym w stopniu lekkim, umiarkowanym i niesprawnymi ruchowo. Zebrane i opisane w tej publikacji zabawy i ćwiczenia są dużą pomocą w zwalczaniu wszelkich deficytów rozwojowych dzieci młodszych o specjalnych potrzebach edukacyjnych; mogą być wykorzystane zarówno w pracy indywidualnej z dzieckiem, jak też stanowić część zajęć z mniejszymi grupami dzieci.

Priorytetowym celem opracowanej pozycji jest pomoc w umożliwieniu dzieciom niepełnosprawnym zdobycia wiedzy i umiejętności na miarę ich możliwości, w warunkach przedszkola ogólnodostępnego, kształtowanie właściwych interakcji międzyosobowych, kształtowanie postaw otwartości i samoakceptacji.

Książka "Zabawy i ćwiczenia na cały rok. Propozycje do pracy z dziećmi młodszymi o specjalnych potrzebach edukacyjnych" - Anna Franczyk, Katarzyna Krajewska - oprawa miękka - Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza Impuls. Książka posiada 146 stron i została wydana w 2019 r. Cena 34.96 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.