pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Trening innowacyjnego myślenia. Rozwiń swój kreatywny potencjał w 31 dni

Autor książki:

Mechło Paulina, Geppert Olga

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 296 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788328357754
ISBN: 978-83-2835-775-4
Data: 2019-11-19
29.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Innowacyjność. Chyba trudno o słowo, które w ostatnich latach zrobiłoby większą karierę. Można pokusić się o twierdzenie, że nasze stulecie będzie kiedyś nazywane wiekiem innowacyjności. Kreatywność, szukanie nowych, niestandardowych rozwiązań, pomysłów usprawniających życie, ucieczka od sztampy - bez tego ciężko myśleć o rozwoju biznesu, gospodarki, sztuki... Twórcze myślenie jest kołem zamachowym wprawiającym świat w ruch.

Tylko czy można się takiego sposobu myślenia i działania nauczyć?
Otóż nie.

Nie można się nauczyć. Inaczej - nie trzeba, bo każdy z nas jest twórczy i kreatywny. Innowacyjny. Wystarczy jedynie pozwolić umysłowi otworzyć się na nieszablonowe myślenie. Jak to zrobić? Chociażby poprzez ćwiczenia. Na przykład takie, jakie znalazły się w tej książce! Autorki przygotowały kompletny zestaw treningowy dla umysłu, pozwalający każdemu w ciągu 31 dni odkryć i rozwinąć swój kreatywny potencjał. Jesteś na to gotowy? To może na początek wyobraź sobie, jak mogłaby brzmieć muzyka Marsjan.

Już? Prawda, że to proste, a ileż przy tym satysfakcji i zwykłej frajdy. Zatem do dzieła, świat czeka na nowych odkrywców w stylu Stephanie Kwolek i Mikołaja Kopernika!
O autorach
Paulina Mechło - psycholog, neurokognitywista. Jest laureatką nagrody Teofrasta za książkę Trening intelektu - wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni. Prowadzi autorskie treningi grupowe oraz indywidualne usprawniające intelekt i funkcje poznawcze dla osób w różnym wieku zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Olga Geppert - z wykształcenia księgarz i kulturoznawca. W pracy zajmuje się content marketingiem, projektowaniem graficznym i frontendem - czyli skuteczną komunikacją.

Książka "Trening innowacyjnego myślenia. Rozwiń swój kreatywny potencjał w 31 dni" - Mechło Paulina, Geppert Olga - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 296 stron i została wydana w 2019 r. Cena 29.09 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.