pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Techniki samorozwoju czyli jak lepiej zapamiętywać i uczyć się szybciej
Tytuł książki:

Techniki samorozwoju czyli jak lepiej zapamiętywać i uczyć się szybciej

Autor książki:

Natalia Minge, Krzysztof Minge

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edgard
Rok wyd.: 2012
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 230 s.
Wymiar: 150x210 mm
EAN: 9788377881675
ISBN: 978-83-7788-167-5
Data: 2012-09-26
28.14  34.90  6.76 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Techniki samorozwoju czyli jak lepiej zapamiętywać i uczyć się szybciej - Natalia Minge, Krzysztof Minge - opis książki:

Czy wiesz, że wyniki pracy i nauki tylko w pewnym stopniu zależą od inteligencji Osoba, która posiada ogromne możliwości, ale nie wie, jak z nich korzystać, będzie uzyskiwała znacznie gorsze rezultaty niż ktoś przeciętny. Sięgając po ten poradnik, zyskasz wiedzę na temat tego, jak stale rozwijać i w pełni wykorzystywać swój potencjał, aby zachować sprawność umysłową na długie lata.

Dzięki książce autorstwa doświadczonych psychologów dowiesz się, w jaki sposób koncentrować się lepiej i dzięki temu oszczędzać czas. Poznasz metody szybkiego czytania m.in. skanowanie slalomowe lub po przekątnej. Odkryjesz 16 skutecznych, przydatnych w życiu codziennym technik uczenia się, np. rymowanki liczbowe, rzymski pokój czy akronimy. Dowiesz się, do czego służą mapy myśli i jak je samodzielnie tworzyć. Poznasz techniki wspierające kreatywność, szczególnie przydatne, gdy poszukujesz twórczych rozwiązań problemów.

Lektura poradnika, dzięki licznym wskazówkom, poradom i ponad 150 ćwiczeniom, pomoże ci w pełni wykorzystać niezwykłe możliwości twojego mózgu. Przekonasz się również, że ludzka pamięć właściwie nie ma ograniczeń - trzeba tylko nauczyć się z niej właściwie korzystać! Dzięki poradnikowi dowiesz się m.in.: - jak poszerzyć pole widzenia i dzięki temu czytać szybciej - na czym polega metoda haków - jedna z technik zapamiętywania - w jaki sposób żonglowanie wpływa na rozwój umysłu - po co ci szczęśliwy długopis na egzaminie - jak uczyć się słówek w języku obcym metodą wyzwalaczy

Książka „Techniki samorozwoju czyli jak lepiej zapamiętywać i uczyć się szybciej” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Edgard. Książka posiada 230 stron i została wydana w 2012 r. Cena 28.14 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Techniki samorozwoju czyli jak lepiej zapamiętywać i uczyć się szybciej"
Natalia Minge, Krzysztof Minge - autor m.in.:
Karty edukacyjne. Łamigłówki 3-5 - zdjęcie zabawki, gry
Karty edukacyjne. Łamigłówki 3-5 lat Natalia Minge, Krzysztof Minge, Hubert Bobrowski;
Trening umysłu dla seniorów - okładka książki
Trening umysłu dla seniorów Natalia Minge, Krzysztof Minge;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Zadbaj o mózg - okładka książki
Zadbaj o mózg Daniel G. Amen
Miłość i wychowanie - okładka książki
Miłość i wychowanie Jarosław Żyliński