pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Tajemnice zdrowia

Autor książki:

Katarzyna Gwiazdowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Biały Wiatr
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 430 s.
EAN: 9788366816978
ISBN: 978-83-6681-697-8
Data: 2022-05-05
Cena wydawcy: 66.75 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Nigdy wcześniej zagadnienia dotyczące zdrowia nie były tak aktualne i tak ważne jak teraz...

W tej książce znajdziesz holistyczny program regeneracji całego organizmu oparty na starożytnej mądrości Wschodu i współczesnych odkryciach Zachodu. Otrzymasz praktyczne wskazówki, dzięki którym wzmocnisz swoje zdrowie i podniesiesz odporność.

To aż 430 stron fachowej i rzetelnej wiedzy połączonej z bogatym doświadczeniem autorki, która zwraca uwagę na to, że ważnymi krokami na drodze do zdrowia - zarówno fizycznego, jak i psychicznego - jest oczyszczenie ciała, powrót do równowagi emocjonalnej, wyciszenie umysłu i wzmocnienie ducha.

"Chcę cię zaprosić do stworzenia trwałych, zdrowych nawyków, które będą ci towarzyszyć na długo po przeczytaniu tej książki. Nie interesuje mnie krótka metamorfoza, po której wrócisz do poprzedniego życia, gdy minie twoje zainteresowanie tematem zdrowia, podobnie jak przemijają różne mody. Widziałam już wiele osób, które robiły "projekt bikini" przed wakacjami albo zabierały się za morsowanie, bo "wszyscy tak robią", a potem jadły to samo śmieciowe jedzenie i wylegiwały się na kanapie, gdy ich zapał minął. To, na czym zależy mi najbardziej, to zmiana, która naprawdę trwale podniesie jakość twojego życia, stworzy solidny fundament pod twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Jeżeli będziesz regularnie dbać o każdy aspekt swojej istoty, nie tylko o ciało, ale również emocje, umysł i ducha, istnieje spora szansa, że zachowasz dobre zdrowie, a twoje samopoczucie będzie satysfakcjonujące". - Katarzyna Gwiazdowska

W swojej pierwszej książce Katarzyna Gwiazdowska prezentuje nowoczesne, integracyjne podejście do zdrowia psychicznego, emocjonalnego i fizycznego. To fascynujące studium nieograniczonych możliwości człowieka uczy nas, jak osiągnąć optymalny dobrostan emocjonalny i dobre zdrowie przez detoksykację oraz kultywowanie stanu wewnętrznej harmonii, niezależnego od zewnętrznych okoliczności naszego życia. To obowiązkowa lektura dla każdego, kto poważnie interesuje się własnym rozwojem. Dostarcza konkretnych narzędzi do procesu przemiany, budując w prosty sposób most między zasadami ciała, umysłu i duszy. Uświadomienie ludziom, że to oni sami decydują o ostatecznym rezultacie swojego życia, nie jest prostym zadaniem. Autorka podejmuje je w swojej książce z szacunkiem, wrażliwością i wyczuciem. - fragment przedmowy Ewy Foley, promotorki zdrowego stylu życia, autorki książek Zakochaj się w życiu, Bądź aniołem swojego życia i Powiedz życiu tak!

Książka "Tajemnice zdrowia" - Katarzyna Gwiazdowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Biały Wiatr. Książka posiada 430 stron i została wydana w 2022 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]