pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Sztuka stawiania baniek. Podstawy, wykonanie

Autor książki:

Hedwig Piotrowski-Manz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bernardinum
Rok wyd.: 2022
Oprawa: twarda
Ilość stron: 256 s.
EAN: 9788381278270
ISBN: 978-83-8127-827-0
Data: 2022-11-21
37.32  44.90  7.58 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Dodruk wydania z 2020 roku.

Stawianie baniek jest metodą leczenia znaną od tysięcy lat, sprawdzoną i stosowaną

w medycynie ludowej od wielu pokoleń.

Po zakończeniu drugiej wojny światowej, gdy doskwierał niedostatek leków i technicznego wyposażenia medycznego, bardzo często wracano do tego prastarego sposobu leczenia. W miarę poprawy sytuacji materialnej, stawianie baniek szło jednak stopniowo w zapomnienie, mimo że umiejętnie stosowane stanowi skuteczną i często bardzo szybko działającą metodę leczenia. Można ją stosować samodzielnie lub w połączeniu z innymi metodami medycyny naturalnej, a w wielu przypadkach także jako uzupełnienie leczenia konwencjonalnego.

Żyjemy w czasach, w których alarmująco rośnie liczba drobnoustrojów opornych nawet na najsilniejsze antybiotyki. Wielu uczonych uważa, że przyczyną tego jest nadmierne stosowanie antybiotyków, a w związku z opisanym zjawiskiem często muszą być one zastępowane innymi, coraz silniejszymi medykamentami. Wady tej nie posiada stawianie baniek, które jest metodą prostą w użyciu, pewną w stosowaniu i nie wymagającą zażywania leków.

Książka "Sztuka stawiania baniek. Podstawy, wykonanie" - Hedwig Piotrowski-Manz - oprawa twarda - Wydawnictwo Bernardinum. Książka posiada 256 stron i została wydana w 2022 r. Cena 37.32 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]