pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Sztuka stawiania baniek. Podstawy.Wykonanie.Naturalne metody leczenia

Autor książki:

Hedwig Piotrowski-Manz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bernardinum
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 256 s.
EAN: 9788381278263
ISBN: 978-83-8127-826-3
Data: 2022-04-25
23.94  32.90  8.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Stawianie baniek jest metodą leczenia znaną od tysięcy lat, sprawdzoną i stosowaną w medycynie ludowej od wielu pokoleń.

Po zakończeniu drugiej wojny światowej, gdy doskwierał niedostatek leków i technicznego wyposażenia medycznego, bardzo często wracano do tego prastarego sposobu leczenia. W miarę poprawy sytuacji materialnej, stawianie baniek szło jednak stopniowo w zapomnienie, mimo że - umiejętnie stosowane - stanowi skuteczną i często bardzo szybko działającą metodę leczenia. Można ją stosować samodzielnie lub w połączeniu z innymi metodami medycyny naturalnej, a w wielu przypadkach także jako uzupełnienie leczenia konwencjonalnego.

Żyjemy w czasach, w których alarmująco rośnie liczba drobnoustrojów opornych nawet na najsilniejsze antybiotyki. Wielu uczonych uważa, że przyczyną tego jest nadmierne stosowanie antybiotyków, a w związku z opisanym zjawiskiem często muszą być one zastępowane innymi, coraz silniejszymi medykamentami. Wady tej nie posiada stawianie baniek, które jest metodą prostą w użyciu, pewną w stosowaniu i nie wymagającą zażywania leków.

Książka "Sztuka stawiania baniek. Podstawy.Wykonanie.Naturalne metody leczenia" - Hedwig Piotrowski-Manz - oprawa miękka - Wydawnictwo Bernardinum. Książka posiada 256 stron i została wydana w 2022 r. Cena 23.94 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]