pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Sztuka samoobrony. Na podstawie technik walki wręcz stosowanych przez...
książka:

Sztuka samoobrony. Na podstawie technik walki wręcz stosowanych przez żołnierzy elitarnych jednostek specjalnych

Dane szczegółowe:
Wydawca: GOLA
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 127x180 mm
EAN: 9788364252037
ISBN: 978-83-6425-203-7
Data: 2014-04-10
pozycja niedostępna

Sztuka samoobrony. Na podstawie technik walki wręcz stosowanych przez żołnierzy elitarnych jednostek specjalnych - Martin J. Dougherty - opis książki:

Książka Sztuka samoobrony powstała z myślą o odbiorcy cywilnym i jest przeznaczona dla mężczyzn i kobiet w każdym wieku.

Uczy ona, jak radzić sobie z niespodziewanym atakiem w domu, w klubie czy na ulicy. Znajomość technik sztuki samoobrony przydaje się zarówno w kontekście wojskowym, jak i w życiu codziennym. Niezwykle obrazowe ilustracje i precyzyjny opis pozwalają zapoznać się ze sposobami neutralizacji zagrożenia w sytuacji niespodziewanego ataku w konfrontacji z niebezpiecznym i zdeterminowanym przeciwnikiem - zarówno uzbrojonym, jak i nieuzbrojonym.

Książka tłumaczy, jak załagodzić sytuację, wygrać bez walki oraz jak ćwiczyć i przygotowywać się na ewentualność zagrożenia. Przedstawia też techniki zadawania ciosów, techniki unieruchamiające, duszenia, rzuty czy kopnięcia. Objaśnia, jak zbijać ciosy, radzić sobie z kopnięciami, atakami bronią białą i palną, a także atakami grupowymi. Porusza temat walki w parterze oraz walki bronią improwizowaną.

Autorem książki jest instruktorem samoobrony, ekspertem w dziedzinie walki wręcz. Dzięki Sztuce samoobrony Czytelnicy będą mogli przygotować się na odparcie niechcianego i niesprowokowanego ataku ze strony potencjalnego napastnika z ulicy .

Książka „Sztuka samoobrony. Na podstawie technik walki wręcz stosowanych przez żołnierzy elitarnych jednostek specjalnych” - oprawa miękka - Wydawnictwo GOLA.

Książka posiada 320 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Sztuka samoobrony. Na podstawie technik walki wręcz stosowanych przez..."
Martin J. Dougherty - autor m.in.:
Drony - okładka książki
Drony Martin J. Dougherty;
Produkty podobne:
Sztuka obrony - okładka książki
Sztuka obrony Lew Poługajewski, Jakow Damski
Proste i modne szycie - okładka książki
Proste i modne szycie Connie Amaden-Crawford