pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości

Autor książki:

Joseph Murphy

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 296 s.
Wymiar: 145x215 mm
EAN: 9788328334717
ISBN: 978-83-2833-471-7
Data: 2018-03-15
Cena wydawcy: 29.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Autor "Potęgi podświadomości" powraca z nową książką, która zmieni Twój sposób myślenia o życiu!
Poznaj moc podświadomości
Dlaczego niektórzy ludzie wiodą szczęśliwe i dostatnie życie, a inni cierpią ubóstwo i są nieszczęśliwi? Dlaczego niektórzy są pełni niepokoju i obaw, a inni pełni wiary i pewności siebie? Dlaczego niektórzy mieszkają w pięknych, luksusowych domach, a inni ledwo wiążą koniec z końcem? Odpowiedź jest jedna: podświadomość.

Zaproś magię do swojego życia
Joseph Murphy, autor światowego bestselleru "Potęga podświadomości", od lat udowadnia, że za nasze sukcesy lub porażki odpowiada nasz umysł. Twoja podświadomość jest źródłem Twoich emocji i posiada zdolność kreacji. Wykorzystując swój świadomy umysł, możesz tak zaprogramować swoją podświadomość, aby była zdolna do pozytywnego myślenia i kreowania rzeczywistości, którą sobie wymarzyłeś.

Zaprzęgnij swoją podświadomość do pracy
Masz niesamowity potencjał, aby być, kim chcesz, robić, co chcesz, i otrzymywać wszystko, na co zasługujesz. Niestety, tylko niewielka liczba ludzi potrafi to wykorzystać.

Ta książka to zmieni! Poznasz zasady afirmacji i techniki przenoszenia pragnień do podświadomości, zrozumiesz, jak ona działa i jak uwolnić w sobie niewyczerpaną moc.

Odkryj potęgę podświadomości i zmień niedoskonałe dzisiaj na lepsze jutro.

Dr J. Murphy jest autorem wielu książek poświęconych podświadomości, duchowości i dobremu życiu. "Potęga podświadomości", dotycząca procesów zachodzących poza naszą świadomością, stała się światowym bestsellerem. Autor odmienił życie milionów ludzi i dziś zaprasza również Ciebie, abyś odkrył potęgę podświadomości.

Książka "Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości" - Joseph Murphy - oprawa twarda - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 296 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 1 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: Oskar; Ocena: 5 pkt.; Data: 2018-03-17
Uwalnia od ograniczeń, bo ja sam czynię z siebie niepełnosprawnego. Produktywność, zdolności, wydolność, tężyzna, a wreszcie i możliwości - one wszystkie są wewnątrz człowieka, nie poza nim.
skomentuj opinię/recenzję [+]