pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Świat w skali mikro. Wszystko o modelarstwie

Autor książki:

Artur Wałachowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 180 s.
EAN: 9788328367074
ISBN: 978-83-2836-707-4
Data: 2020-10-15
15.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Zabawa, która stanie się Twoją pasją
Ludzie zajmują się modelarstwem redukcyjnym praktycznie od zawsze. Historia odtwarzania rzeczywistości w pomniejszonej skali bowiem sięga czasów prehistorycznych - pierwsze figurki ludzi i zwierząt wykonane ręką człowieka liczą kilkadziesiąt tysięcy lat. Choć przez wieki zmieniały się motywy, materiały, sposoby wykonania, idea pozostała ta sama. Efektem działania modelarza ma być miniatura rzeczywistego obiektu, która jak najdokładniej odda jego cechy zewnętrzne: kształt, proporcje, fakturę powierzchni, detale i kolorystykę.

To opracowanie ma na celu przybliżenie wszystkiego, co jest przydatne i potrzebne, aby rozpocząć przygodę z bardzo obecnie popularnym modelarstwem plastikowym. Książka powstała z myślą o osobach początkujących, ale znajdą w niej coś dla siebie także średnio zaawansowani i doświadczeni miłośnicy modelarstwa redukcyjnego. Autor skupia się na zagadnieniach związanych z budowaniem modeli - począwszy od wyboru zestawu, przez składanie go, aż po finalny etap, czyli malowanie.

Książka "Świat w skali mikro. Wszystko o modelarstwie" - Artur Wałachowski - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 180 stron i została wydana w 2020 r. Cena 15.95 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.