pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Jakiego koloru jest Twój spadochron. Praktyczny podręcznik dla poszukujących pracy i zmieniających zawód

Autor książki:

Richard N. Bolles

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Emka
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 302 s.
Wymiar: 150x230 mm
EAN: 9788360652954
ISBN: 978-83-60652-95-4
Data: 2011-03-28
29.85  44.90  15.05 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Najpopularniejsza na świecie książka o tym, jak znaleźć pracę Książka Jakiego koloru jest twój spadochron od trzydziestu lat najlepiej sprzedający się na całym świecie poradnik dla poszukujących pracy, zarówno w dobrych, jak i gorszych czasach. Stała pozycja wszystkich list bestsellerów - od ,,New York Timesa po ,,Business Week. Przetłumaczona na 20 języków, znalazła dotychczas 10 milionów nabywców na wszystkich kontynentach.
Tegoroczne wydanie Spadochronu kierowane jest do tych, którym w ciężkim dla gospodarki okresie potrzebne są szybsze i efektywniejsze narzędzia znalezienia pracy. Zawarte w książce ,,informacje ratujące życie są, jak co roku, zaktualizowane i dostosowane do obecnych realiów rynku pracy.
Richard N. Bolles, guru doradztwa zawodowego, namawia, aby celem poszukiwań była praca nadająca sens naszemu życiu. Zadaje nam pytania: JAKIMI umiejętnościami z radością się posługujesz GDZIE - czyli w jakiej dziedzinie - najchętniej byś ich użył I mówi nam, JAK znaleźć taką wymarzoną pracę, bez pośrednictwa firm rekrutacyjnych i ogłoszeń.
Ta książka jest nie tylko o znajdowaniu pracy w ciężkich czasach. Ona mówi o odnajdywaniu życiowej pasji. Jak napisano w ,,Fortune: ,,Spadochron pozostaje niedościgłym wzorcem przewodnika po zawiłościach kariery zawodowej.

Książka "Jakiego koloru jest Twój spadochron. Praktyczny podręcznik dla poszukujących pracy i zmieniających zawód" - Richard N. Bolles - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Emka. Książka posiada 302 stron i została wydana w 2011 r. Cena 29.85 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]