pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Sto lat w ruchu, zdrowiu i z uśmiechem

Autor książki:

Ewa Trojanowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Hartigrama
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 252 s.
EAN: 9788362185238
ISBN: 978-83-6218-523-8
Data: 2018-03-14
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Zatrzymać czas...

To pragnienie, które towarzyszy każdej z nas. Jednak bieg lat daje o sobie znać nieubłaganie, a pojawiające się zmarszczki i spadek formy tylko o tym przypominają.

Jeśli chcesz do jesieni życia zachować wysoką sprawność fizyczną, pozytywne nastawienie i zdrowie, którego mogłaby ci pozazdrościć niejedna trzydziestoparolatka... powinnaś zacząć myśleć o tym już teraz - jak dziewczyna na okładce tej książki.

Z jednej strony - nigdy nie jest za późno. Z drugiej - im wcześniej zaczniesz, tym lepiej.

Z niniejszej książki dowiesz się, jak już dziś zoptymalizować żywienie, by było jednocześnie smaczne, pożyw?ne i zdrowe. Poznasz sekrety oczyszczania organizmu i sokoterapii, a także mnóstwo przepisów, którymi zaskoczysz partnera i przyjaciół.

Dowiesz się, jak zadbać o zdrowy ruch, który poprawi twoją sprawność, lecz nie ograbi z sił i nie spowoduje urazów, które dawałyby o sobie znać w przyszłości.

Odkryjesz też tajemnicę dalekowschodnich ćwiczeń odmładzających - prostych, lecz tak niezwykle efektywnych, że praktykujące je osoby zawsze wyglądają na przynajmniej dziesięć lat młodsze, mają jędrne, sprawne ciało i gibkość trzydziestolatka nawet w podeszłym wieku.

Inspirującej lektury!

Książka "Sto lat w ruchu, zdrowiu i z uśmiechem" - Ewa Trojanowska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Hartigrama. Książka posiada 252 stron i została wydana w 2018 r.