pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Sprzedaż. Tylko sprawdzone techniki
Tytuł książki:

Sprzedaż. Tylko sprawdzone techniki

Autor książki:

Izabela Krejca-Pawski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edgard
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 312 s.
Wymiar: 148x210 mm
EAN: 9788377886151
ISBN: 978-83-7788-615-1
Data: 2015-11-02
29.78  39.90  10.12 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Sprzedaż. Tylko sprawdzone techniki - opis książki:

Poznaj innowacyjne podejście do sprzedaży i dowiedz się, jak odwrócić zasady sprzedażowej gry, by osiągnąć maksymalny rezultat!
Dzięki książce zaczniesz wykorzystywać różnorodne strategie sprzedaży, aby maksymalnie skoncentrować się na kliencie. Nauczysz się tworzyć szczegółowy profil klienta i unikalną ofertę dostosowaną do jego potrzeb. Poznasz najlepsze praktyki budowania silnych relacji biznesowych. Przygotujesz prezentacje, które sprzedadzą za ciebie. Dowiesz się również, jak radzić sobie z obiekcjami klientów i reagować na reklamacje, jak pomyślnie zamykać sprzedaż i podtrzymywać relacje po sprzedaży.

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?
prezentuje skuteczne i sprawdzone w praktyce strategie, techniki oraz narzędzia możliwe do wykorzystania w polskich realiach
proponuje świadome i odpowiedzialne podejście do budowania długofalowych relacji z klientami
podpowiada, jak sprzedawać lepiej i więcej bez uciekania się do nieuczciwych manipulacji i sztuczek
odpowiada na pytania najczęściej zadawane przez handlowców, kierowników, konsultantów i menedżerów podczas szkoleń i warsztatów
Izabela Krejca-Pawski - szef firmy IKP Szkolenia, certyfikowany trener sprzedaży, praktyk biznesu z 14-letnim doświadczeniem. Prowadzi szkolenia z zakresu sprzedaży i profesjonalnej obsługi klientów. Stworzyła program podnoszenia wyników sprzedażowych.

Książka "Sprzedaż. Tylko sprawdzone techniki" - Izabela Krejca-Pawski - oprawa miękka - Wydawnictwo Edgard. Książka posiada 312 stron i została wydana w 2015 r. Cena 29.78 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]