pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Książki »
»
Skąd się biorą dorośli. Dlaczego, u licha, nasi rodzice o tym nie...
książka:

Skąd się biorą dorośli. Dlaczego, u licha, nasi rodzice o tym nie wiedzieli?

Dane szczegółowe:
Wydawca: Gruner+Jahr, G+J
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788377784747
ISBN: 978-83-7778-474-7
Data: 2013-05-08
pozycja niedostępna

Skąd się biorą dorośli. Dlaczego, u licha, nasi rodzice o tym nie wiedzieli? - Małgorzata Liszyk-Kozłowska - opis książki:

Klucz do twoich zachowań także tych, które nie pozwalają ci realizować marzeń i żyć naprawdę szczęśliwie tkwi w dzieciństwie. Psychoterapeutka Małgorzata Liszyk-Kozłowska zabierze cię w pouczającą i wyzwalającą podróż do przeszłości. Pozwoli ci ona zrozumieć, dlaczego w pewnych sytuacjach reagujesz w określony sposób, i pomoże ci to zmienić: uzdrowić relacje z innymi, docenić siebie, nadać tempo karierze zawodowej, cieszyć się drobiazgami, czerpać z życia pełnymi garściami. Jeśli jesteś mamą lub tatą, nie tylko zmienisz swoje życie na lepsze, lecz także nie powtórzysz błędów swoich rodziców i przekażesz własnym dzieciom posag najcenniejszy z możliwych nawyki, które pozwolą ci żyć pełniej i szczęśliwiej. Dowiedz się: jaką pułapkę kryje w sobie oczekiwanie rodziców, by dziecko było zawsze grzeczne czemu nie należy dzielić emocji na dobre i złe dlaczego trening przyjemności jest nie mniej ważny niż uczenie odpowiedzialności jakie błędy popełniają rodzice, także z miłości Małgorzata Liszyk-Kozłowska autorka poradnika Życie we dwoje, psychoterapeutka. Od kilkunastu lat prowadzi konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną dla dorosłych, zajęcia rozwojowe dla kobiet oraz warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców. Stworzyła ogólnopolski projekt Świat przyjazny dziecku w Komitecie Ochrony Praw Dziecka. Współpracuje z mediami (m.in. Polskie Radio, TVP, TV4, w tym program Mała czarna, a także z portalami zwierciadlo.pl i onet.pl) i z miesięcznikami Sens oraz Claudia. Wywiady z psychoterapeutką publikowano w Wysokich Obcasach. Tomasz Kosiorek dziennikarz z przygotowaniem psychologicznym, twórca i prowadzący audycję radiową Zostaw wiadomość! Prowadzi szkolenia z zakresu kompetencji komunikacyjnych, sztuki autoprezentacji i emisji głosu.

Książka „Skąd się biorą dorośli. Dlaczego, u licha, nasi rodzice o tym nie wiedzieli?” - oprawa miękka - Wydawnictwo Gruner+Jahr, G+J.

Książka posiada 304 stron i została wydana w 2013 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Skąd się biorą dorośli. Dlaczego, u licha, nasi rodzice o tym nie..."
Kupujący tę pozycję zamówili również: