pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Sekretna droga do odkrycia pewności siebie

Autor książki:

Joseph Murphy

Dane szczegółowe:
Wydawca: Świat Książki
Rok wyd.: 2022
Oprawa: twarda
Ilość stron: 240 s.
EAN: 9788381399388
Data: 2022-01-26
29.75  34.90  5.15 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Dr Joseph Murphy po raz kolejny prezentuje rewolucyjne techniki pracy nad sobą, które wielu ludziom pomogły odkryć prawa cudownej mocy umysłu i zastosować je w codziennym życiu.

To niezwykłe połączenie filozofii religijnych z odkryciami współczesnej psychologii, pozwoli Wam osiągnąć nowy poziom duchowego rozwoju. Doprowadzi Was nie tylko do szczęścia, spełnienia i wewnętrznego spokoju, ale przyniesie także zdrowie fizyczne i dobrobyt materialny. Dr Murphy przytacza wiele autentycznych historii ludzi, którzy mimo niesprzyjających okoliczności i, zdawać by się mogło, beznadziejnego położenia, osiągali spektakularny sukces życiowy w wielu dziedzinach. Dzięki temu niezwykłemu poradnikowi dowiecie się, jak można się zmienić wewnętrznie, aby przezwyciężyć chorobę, znaleźć miłość, awansować na stanowiska kierownicze i osiągnąć sukces finansowy.

Książka "Sekretna droga do odkrycia pewności siebie" - Joseph Murphy - oprawa twarda - Wydawnictwo Świat Książki. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2022 r. Cena 29.75 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]