pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Rozwiń skrzydła. Poznaj i zastosuj model DISC, aby udoskonalić relacje w życiu zawodowym i osobistym

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wolters Kluwer business
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 164 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788326441868
ISBN: 978-83-2644-186-8
Data: 2013-07-09
32.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Rozwiń skrzydła nie jest kolejną teoretyczną książką opisującą model DISC. Merrick Rosenberg i Daniel Silvert, eksperci z dziedziny pracy zespołowej i stylów osobowości, przedstawiają DISC poprzez krótką i zabawną bajkę - alegorię współczesnego świata biznesowego. Następnie prezentują wzory ludzkiego zachowania - cztery style DISC - oraz sposoby zastosowania tej wiedzy zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Dzięki książce dowiesz się: - dlaczego z niektórymi ludźmi rozumiesz się bez słów, a z innymi tak trudno znaleźć Ci wspólny język, - jak rozpoznać style zachowań innych ludzi i wybrać najlepszy sposób komunikowania się z nimi, - jak wykorzystać swoje zalety i talenty oraz umiejętnie wpływać na innych.

Publikacja pomoże Ci osiągnąć większą skuteczność w każdej dziedzinie życia i stać się lepszym liderem, członkiem zespołu, nauczycielem, rodzicem, handlowcem czy partnerem.

Książka "Rozwiń skrzydła. Poznaj i zastosuj model DISC, aby udoskonalić relacje w życiu zawodowym i osobistym" - Merrick Rosenberg, Daniel Silvert - oprawa miękka - Wydawnictwo Wolters Kluwer business. Książka posiada 164 stron i została wydana w 2013 r. Cena 32.77 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.