pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Równowaga. Jak stać się bardziej opanowanym, spokojnym i szczęśliwym...
książka:

Równowaga. Jak stać się bardziej opanowanym, spokojnym i szczęśliwym w 14 dni

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 252 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788374826983
ISBN: 978-83-7482-698-3
Data: 2015-06-23
23.02  32.90  9.88 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Równowaga. Jak stać się bardziej opanowanym, spokojnym i szczęśliwym w 14 dni - Jan Bruce, dr Andrew Shatté, dr Adam Perlman - opis książki:

Poznaj skuteczny, sprawdzony w działaniu, program radzenia sobie ze stresem! Uwolnij się od zmęczenia, wypalenia, przygnębienia, nadwagi i problemów zdrowotnych, które powoduje długotrwały stres!
Stres przyczynia się do powstania 95% wszystkich chorób. Ale w dzisiejszym świecie nie sposób go uniknąć. Dlatego trzeba nauczyć się właściwych reakcji na stres. Temu właśnie ma służyć ta książka. Prezentuje ona unikalny, opracowany przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie program, który pomoże ci osiągnąć upragniony spokój umysłu i zdrowie. Wystarczy byś zainwestował kilkanaście minut dziennie przez 14 dni, aby twoje życie stało się spokojniejsze, zdrowsze i szczęśliwsze.

Podczas tych 14 dni nauczysz się wszystkich niezbędnych, kluczowych w panowaniu nad stresem umiejętności. Autorzy książki spędzili wiele lat na opracowywaniu swojej metody i przeprowadzaniu licznych testów, aby zyskać pewność co do jej skuteczności. Ty musisz tylko poświęcić trochę czasu, aby zresetować swoje reakcje na stres - to wszystko, reszta przyjdzie sama. Przestanie mieć dla ciebie znaczenie fakt, że stresory się nie zmieniły, ponieważ to ty się zmienisz. Odkryjesz w sobie wiele nowych możliwości i będziesz robić nawet to, co wcześniej wydawało ci się niemożliwe, na przykład: zyskasz lepszą koncentrację w pracy, będziesz efektywniej rozwiązywać problemy czy łatwiej się komunikować. Twoje zmęczenie i marazm zaczną się rozpraszać, a energię, którą wcześniej trwoniłeś na zamartwianie się, smutek i frustrację, będziesz w stanie wykorzystać na czerpanie radości z życia, zamiast przyglądać się, jak ucieka ci ono między palcami.

Książka „Równowaga. Jak stać się bardziej opanowanym, spokojnym i szczęśliwym w 14 dni” - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe.

Książka posiada 252 stron i została wydana w 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Równowaga. Jak stać się bardziej opanowanym, spokojnym i szczęśliwym..."
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Być asertywnym - okładka książki
Być asertywnym Michele Giannantonio
Jest ser! - okładka książki
Jest ser! Piotr Adamczewski
Produkty podobne:
Bardziej toksyczni ludzie - okładka książki
Bardziej toksyczni ludzie Bernardo Stamateas
Uzdrawiająca siła myśli - okładka książki
Uzdrawiająca siła myśli Igors Kudrjavcevs
Efektywne zarządzanie czasem - okładka książki
Efektywne zarządzanie czasem Lothar J. Seiwert, Holger Woeltje