pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Psychologia nauczania czyli jak skutecznie prowadzić szkolenia, zarządzać...
Tytuł książki:

Psychologia nauczania czyli jak skutecznie prowadzić szkolenia, zarządzać grupami i występować przed

Autor książki:

Mateusz Grzesiak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788324647606
ISBN: 978-83-2464-760-6
Data: 2017-05-17
32.76  49.00  16.24 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Psychologia nauczania czyli jak skutecznie prowadzić szkolenia, zarządzać grupami i występować przed - opis książki:

Wiedza to za mało!

Trzeba jeszcze umieć ją przekazać... Ta książka to owoc dwóch dekad doświadczeń nauczyciela, trenera i szkoleniowca, który w swojej karierze pracował w 7 językach, zarówno z małymi, jak i wielotysięcznymi grupami. To efekt nieustannego samodoskonalenia się, uczenia od najlepszych, wypadkowa wspólnych doświadczeń, jakie stały się udziałem Mateusza Grzesiaka i jego uczniów - dziś samodzielnych trenerów, szkoleniowców, nauczycieli. To skarbnica otwarta na każdego, kto rozumie nauczanie jako pracę i misję, której celem jest pomaganie innym w zdobywaniu nowych kompetencji.

Czytając Psychologię nauczania dowiesz się, jak skutecznie przekazywać posiadaną wiedzę. Poznasz skuteczne prawdy, którymi kierują się najlepsi praktycy zawodu. Zrozumiesz, czym jest stan trenera i jak zarządzać swoimi emocjami i zachowaniami - jak stać i siedzieć, jak mówić, jak się poruszać, jak przekazywać uczucia etc. Odkryjesz narzędzia, które pozwalają szybciej i efektywniej przekazywać uczestnikom informacje dotyczące budowania ćwiczeń i materiałów szkoleniowych. Zobaczysz, na czym polega współpraca z publicznością, jakie problemy pojawiają się na linii grupa-trener i dowiesz się, jak je rozwiązywać. Opanujesz zasady logistyki szkoleń oraz reguły szkoleniowego biznesu. Dzięki tej książce nauczysz się uczyć, szczególnie gdy przedstawioną teorię wesprzesz praktycznymi ćwiczeniami, których znajdziesz tu wiele.

Książka "Psychologia nauczania czyli jak skutecznie prowadzić szkolenia, zarządzać grupami i występować przed" - Mateusz Grzesiak - oprawa twarda - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2017 r. Cena 32.76 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 2 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: Wanda Nowak; Ocena: 5 pkt.; Data: 2017-06-14
Kształcenie przez dobrego pedagoga może być równie dobrze znakomitą formą relaksu i świetnej zabawy. Kiedy energia i charyzma prowadzącego nam się udzielają, wszystko szybciej wchodzi do głowy.
skomentuj opinię/recenzję [+]
Autor: ALA; Ocena: 5 pkt.; Data: 2017-06-08
Mówić z pasją, jeśli uwielbiamy swoją pracę i omawianą tematykę nie jest trudno, ale dotrzeć do grupy już tak, ponieważ nie każdy musi podzielać nasze zainteresowania. Książka pomoże przełamać pierwsze lody.
skomentuj opinię/recenzję [+]