pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Psychocybernetyka

Autor książki:

Maxwell Maltz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Emka
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 336 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788367107464
ISBN: 978-83-67107-46-4
Data: 2022-09-23
43.05 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

"Aby nasz mózg mógł sprawnie pracować, musimy rozwinąć umiejętność postrzegania celów, które zamierzamy osiągnąć. Maxwell Maltz nazywa tę technikę "psychocybernetyką" i omawia ją w swojej słynnej książce pod tym samym tytułem. Gdy umysł ma ściśle sformułowany cel, może się na nim koncentrować i do niego zmierzać, może zmieniać przedmiot koncentracji i kierunek, aż osiągnie to, co zaplanował". Tony Robbins "Nasza moc bez granic", 2015

***

PRZEŁOMOWY, INSPIRUJĄCY BESTSELLER, KTÓRY POPRAWIŁ JAKOŚĆ ŻYCIA PONAD 30 MILIONÓW CZYTELNIKÓW "Psychocybernetyka" to klasyk literatury motywacyjnej. Skorzystaj z potęgi swojego umysłu, aby: ulepszyć obraz samego siebie, nauczyć się czerpać moc z dobrych momentów ze swojej przeszłości, wyznaczać i osiągać wartościowe cele, rozwijać współczucie, szacunek dla samego siebie i wielkoduszność, doskonalić siłę racjonalnego myślenia, odkryć klucz do szczęśliwszego, bardziej udanego życia. W swobodnym przekładzie z greckiego cybernetyka oznacza "sternika, który kieruje statek do portu". Współcześnie to nauka o tym, w jaki sposób ludzie, zwierzęta i maszyny kontrolują i przekazują informacje. Psychocybernetyka, termin ukuty przez Maxwella Maltza, oznacza "nakierowywanie umysłu na efektywny, użyteczny cel, aby można było osiągnąć najwspanialszy port na świecie - spokój umysłu". Dr Maltz był pierwszym badaczem i autorem, który wyjaśnił, w jaki sposób obraz samego siebie (to on ten termin spopularyzował) ma całkowitą kontrolę nad zdolnością danej osoby do osiągnięcia dowolnego celu. Opracowane przez niego metody i techniki - wizualizację, ćwiczenia w wyobraźni, relaksację - każdy może wykorzystać do kształtowania i poprawy obrazu samego siebie. Od ponad pół wieku wspomagają one i inspirują niezliczonych guru motywacji, psychologów sportowych, praktyków samodoskonalenia i kolejne pokolenia czytelników książek Maltza, zwłaszcza "Psychocybernetyki". Zasady i techniki psychocybernetyki są ponadczasowe; opierają się na solidnych podstawach naukowych i stanowią przepis na myślenie i działanie, które prowadzi do wymiernych rezultatów. W tej edycji "Psychocybernetyki" pierwotny tekst książki został opatrzony współczesnym wprowadzeniem i posłowiem Matta Fureya oraz dodatkowo objaśniony jego komentarzami, aby uczynić przesłanie doktora Maltza jeszcze bardziej użytecznym dla obecnych czytelników.

Książka "Psychocybernetyka" - Maxwell Maltz - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Emka. Książka posiada 336 stron i została wydana w 2022 r. Cena 43.05 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.